Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a testvérem...

Miért van az hogy a testvérem és a felesége semmit sem csinálnak? Csak filmeket néznek, telefont nyomkodnak? Most állítólag baba is lesz.

Figyelt kérdés

Dolgozni járnak és be szoktak vásárolni kb ennyi az életük.

26 évesek mind ketten.

Hiába mondom nekik menjenek el legalább sétálni vagy néha mozduljanak ki oda sem mennek,csak fekszenek és nyomkodják a telefonjukat ja és filmet néznek nagyon ritkán be segítenek a házi munkába a szüleiknek évi 2x.

Laktak nálunk egy ideig most én laktam náluk pár hónapot és semmi sem változott, àllítólag spórolnak lakásra de ha szerintem így fojtatják kb 15 év múlva ha sikerül nekik venni egy házat, mondjuk most ki derült hogy baba is lesz szóval lehet hogy házat tudnak venni mivel van ez a baba várós valami, de kb a kölcsönt a fizetésükbõl 15-20 év múlva ha vissza tudják fizetni, semmit sem tesznek azért hogy jobb legyen nekik, ez miért van?


2019. aug. 6. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Élvezik az életet. Az alapján amit írsz van rendes munkájuk. Ha így folytatják sose lesz pénzük? Arra gondoltál már hogy így spórolnak a legtöbbet?
2019. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem bírom, amikor az itthoni emberek még a munka után nekiállnak kukorivát törni, gyomlálni, krumplit ásni, uborkát betenni, meg hasonlók, és soha nem csinálnak semmi tényleg pihenést, hanem cska a munka, munka, munka, főleg, hogy az otthoni dolgok meg se érik, mert már több pénz meg egy rá, mint belőle. És még el is várják...
2019. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a kicsapongásokat nem értem a kérdésben.


Egyik percben az a baj, hogy sehova nem mennek másikban az, hogy így sosem lesz pénzük. Attól, hogy lemennek sétálni semmi nem változik.

2019. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Úgy gondolom nincs nagy tervük az életben vagy még õk sem tudják mit akarnak igazán?
2019. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1# Annyira nem hiszem hogy élveznék,mivel a felesége sokszor panaszkodik hogyan bánnak vele az emberek akik mennek hozzá és a fõnök is le sz.rja, tesómnak aránylag jó helye van csak a pénz elég kevés és van hogy össze vissza osztjàk be.

Igen biztos hogy így spórolnak csak majd később meg fogják bánni hogy amikor fiatalok voltak ugyan azt csinálták amit majd nyugdíjas korukban.

2019. aug. 6. 20:39
 6/12 A kérdező kommentje:

2#

Lehet hogy õk így érzik jól magukat, ez tölti fel õket, igaz hogy nem éri meg, de amit a boltban veszek például van hogy íze sincs és azt sem tudom honnan jött? ami a cinkére rá van írva sokszor nem igaz és nem is magyar termék de most ebbe nem megyek bele,amit nagymamám a kertjébõl ad az nagyon finom és van íze is.

2019. aug. 6. 20:45
 7/12 A kérdező kommentje:
3# Legalább egy kicsit a szabadban lennének, munkahely is csak bent vannak.
2019. aug. 6. 20:51
 8/12 A kérdező kommentje:
4# Lehetséges.
2019. aug. 6. 21:00
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Megint a kötekedős kamukérdezőhöz van szerencsénk.
2019. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

5# Miért mondod ezt?

Ez az első kérdésem itt az oldalon.

2019. aug. 6. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!