Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki mond egy jó kifogást...

Valaki mond egy jó kifogást ehez a helyzethez? (sürgősen

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy pár nap múlva,pontosabban 5 nap múlva mennék Zánkára,de olyan emberekkel,akiket nem kedvelek.De ha megkérdezik,hogy minek fújtam le,nem tudok egy jó kifogást sem mondani.
2019. aug. 6. 22:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Hasmenésed van,járvány, az kb 1-2-3 napig szokott tartani
2019. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Jönnek külföldi rokonok,

Járványt kaptál el,

Stb.

De egyszerűbb, meg emberibb szerintem, ha azt mondanád, hogy nincs kedved menni.

2019. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez lehet kölcsönös és ők is örülni fognak, hogy nem mész. Vagy szerinted, akiket te nem kedvelsz, ők odavannak érted? Nem valószínű.
2019. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ma írt rám az egyik messengeren,hogy megyek-e.Mivel nem volt jó kifogásom,azt mondtam,hogy megyek.
2019. aug. 6. 23:00
 5/20 A kérdező kommentje:
Megvan az okom minek nem akarok menni.Ez volt az első évem egy új suliba.Kész kínszenvedés volt.Egy csomószor szekáltak,meg bántottak(fizikailag egyszer sem).Hülye lennék ennek ellenére is elmenni
2019. aug. 6. 23:03
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy ha nem kedveled őket, akkor miért mondtál igent amikor terveztétek az utat?
2019. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ja,de amúgy nagyon köszönöm a gyors válaszokat,nagy szükségem volt ezekre.
2019. aug. 6. 23:04
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem mondtam igent,tanulmányi eredmények miatt nyertem ezt az utat
2019. aug. 6. 23:05
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom h az őszinteség nem opció.
2019. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Megharagudnának,aminek hatására a suliban mégjobban szekálnának.Amúgy azt ne mondd,hogy te sosem hazudtál még életedben,vagy fújtál le valamilyen eseményt,mert nem volt kedved menni.
2019. aug. 6. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!