Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pontozzá (to) k le...

Miért pontozzá (to) k le azokat, akik megválaszolják a feltett kérdést?

Figyelt kérdés

Egy ideig nem használtam ezt az oldalt, kb. 2 év után jöttem vissza. és az elmúlt 2 hétben már csökkent is a százalékom, mert hiába adok egy kérdésre normális stílusú, megalapozott, oda illő választ, rendszeresen le vagyok pontozva. Egyébként nem csak én, mindenki más is. Miért? Én értem, hogy egyre több a troll, de ez miért jó?

Köszi, ha valaki megmagyarázza.


2019. aug. 6. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ezt én is szeretném tudni, nem mintha érdekelne a %.
2019. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Ugye a pontozás arra való, hogy kifejezd, mennyire találod hasznosnak az adott választ. Na most ezt sokan nem erre használják, mert aki nem is troll, az nem a válaszod hasznosságát fogja nézni, hanem egyből lepontozza, ha nem ért vele egyet. (Ez persze nem mindenkire igaz, remélem érthetően fogalmaztam.)
2019. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

A 2. válaszolónak igaza van. Sokan lepontozzák azokat, akiknek eltérő véleményük van.


De nekem személy szerint az a kedvencem, mikor tegyük fel, én vagyok az első válaszoló egy kérdésnél. Leírok egy választ, és teljesen korrekt. Na, engem lepontoznak. Na de akik pont azt írják le utánam, amit én írtam, azok meg 100%-ra vannak pontozva. Imádom. :D


Őszintén, nem tudom, hogy hogy van még mindig a viszonylag jó százalékom, mikor a legtöbb kérdésnél lepontoznak. Sajnálom azokat, akik ebben lelik az örömüket. Olyan hasznos oldal lenne ez, ha nem lenne tele a sok trollal.

2019. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az veri ki még a biztosítékot, hogy nyíltan troll válaszok fel vannak pontozva a fentiek mellett.
2019. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Mert bosszantja őket, hogy ők nem elég okosak, irigyek, unatkoznak, rosszindulatúak és ellentétes a véleményük.


Szerintem teljesen el kellene törölni a pontozgatási lehetőséget, akkor nem lenne mivel játszaniuk és lekopnának végül.


Rengeteg hasznos választ lepontoznak és igazából az a szomorú, hogy ha a kérdező nem eléggé figyel, könnyen azt hiheti, hogy a troll válasz a jó, miközben lehet azé, akit a trollok lepontoztak....


De ez legyen az ő legnagyobb örömük! :)

2019. aug. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De olyan kérdésnél is ez megy, ahol nincs szerepe a hasznosságnak: mi a kedvenc kajád? Dödölle. És lepontozzák 20%-ra
2019. aug. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt is lepontoznak :)

De amíg indok nélkül lehet ezt megtenni, el kell fogadni, hogy sokan lelkileg, érzelmileg és szellemileg is éretlenek ezen az oldalon.

2019. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyet nem értés + közöny = lepontozás.

Egyet nem értés + intelligencia = visszakérdezés egy válaszban.

2019. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlspilázni a pontozósdit, nem leszel tőle se több, se kevesebb (de persze kicsit dagadhat a melled, ha látod, hogy 100%-ban hasznosnak tűnik a válaszod :D)



- mert nem azon a véleményen vagy, amin a "legtöbb" ember

- nem azt írod, amit a kérdező hallani akar/nem értesz egyet azzal, hogy nem ő a hülye a sztoriban

- esetleg magukra ismertek mások is

- élvezi megnyomni a piros kezet/unatkozik

- véletlenül megnyomta a piros kezet

- hülye a másik és nem tud olvasni

- jómadarunk egyből támadásnak veszi, amit írsz

2019. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
"Ki veszi támadásnak? Ez de hülyeség! Csak nekem tűnik fel?" /irónia /
2019. aug. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!