Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem dolgozik az ember,...

Ha nem dolgozik az ember, akkor mit szokott csinálni, hogy értelmesen teljenek a napjai? Lehet az bármi, de egy jó kis listát is elfogadnék, soroljátok.

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 02:11
 1/5 anonim válasza:
100%

Én ezeket szoktam:

Kirándulás

Kertészkedés

Olvasás v. Írás

Sütés v. Főzés

Természet fotózás vagy bármi más

Rajzolás v. Festés

Vagy valami régi holmiból újat barkácsolni

Kutya sétáltatás

Esetenként videójátékok.. :D

2019. aug. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgozom de a szabadnapok kb ilyenek


1. nap leutazás Esztergomba, Esztergom körbejárása, majd átsétálás Szlovákiába a Mária Valéria hídon és ott Párkányban egy fagyi (csak személyiigazolvánnyal át tudsz sétálni)


2. nap leutazás Gödöllő vasútállomásig, onnan gyaloglás felfele pár hév megállót, a helyek meglesése, egy fagyi, stb


3. nap kizrazás a Római partra, ott egy ebéd, pancsi (esetleg átsétálás vagy biciklizés Szentendrére bár Szentendrére még nem mentem ki így)


4. Nap túra a Hármashatárhegyen


Stb


Egy napra betehetsz több kis programot is, délelőtt Gellérthegy, délután Margitsziget, stb.

2019. aug. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvasás, olvasás, olvasás.

Az elme pillérezésénél mi jobb, amikor egy világ árul eléd, és ezt a többiek nem értik... ;)

2019. aug. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasás, filmezés, zenehallgatás, tornázás, naplóírás, takarítás, főzés, kirándulás.
2019. aug. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kinek mi az értelmes


én például tanulni és dolgozni szoktam a hobbi projektemen (játékfejlesztés)

vagy csak filmezek, lazítok, haverokkal játszom vagy összejövünk hétvégére

ilyesmiket

2019. aug. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!