Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen diszkriminációk /negatí...

Milyen diszkriminációk /negatív megkülönböztetések/ érik a kövér nőket?

Figyelt kérdés
A fat accept lelkes híve vagyok,s a magam módján megpróbálok segíteni a kövér nőknek.Próbálom összegyűjteni,hogy a mindennapi élet mely területein vannak hátrányos helyzetben.Gúnyolódó válaszokat mellőzzétek!Köszi

2019. aug. 7. 08:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Egyszerre két helyet adnak át nekik a buszon.
2019. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a gúnyolódás összes formája megvan, kérdés az milyen lelkületű vagy értelmi színvonalú emberektől.

Szerintem ha egy kövér nőt attrocitás éri nem az a megoldás hogy a forrást kiiktatjuk mert az lehetetlen. Ahhoz egy jóságosatyaúristennek kéne szeretetnben nevelnie minden gyermeket, az értékeket megmutatva. Hanem a kövér nőnek kell helyre tennie magát a világban és azokat is akik kritizálják.


Akinek van esze úgy is tudja, hogy normális jóra való intelligens ember nem gúnyolódik másokon, vagy ha volt ilyen, jó esetben tini korában kinőtte. Ha ez nem történt meg, az a gúnyolódót minősíti. Sosem értéttem miért az érzi magát szarul akit fikáznak. Miközben a fikázó ezerszer gázabb jellemet mutat épp magából. :D

2019. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Kövér nőket maximum diákként érnek nagyobb inzultusok, egyébként én sosem láttam olyat, hogy bármelyiküket is diszkrimináció érte volna. A mai világban, ha nő vagy, minden a lábaid előtt hever.
2019. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Annyi út van a fogyásra és az egészséges életmódra h ha egyiket sem választják, de követelik az elfogadást, valójában nem mint embert kell elfogadni őket, hanem a lustaságukat, a kudarckerülésüket, a félelmeiket, a rugalmatlanságaikat stb.

Nehéz elindulni ha csak a kudarckerülő hozzáállásról van szó, tudom jól, de ehhez kéne a valódi összefogás h csapatban áradjon az inspiráció.

2019. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én felnőtt nőnél is láttam,tapasztaltam,mert volt extrém kövér társam.Beszóltak neki az utcán,ruhavásárlásnál az eladók gúnyosan mosolyogtak stb.Ezeket nehéz lenyelni,megszokni.
2019. aug. 7. 08:42
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Azt gondolják a kövérekről, hogy buták, igénytelenek, stb.

Közben közöttük is van ugyanúgy mindenféle, mint más testalkatúak között.

Negatív megkülönböztetés annyi éri, mint másokat. Mindenkinek beszólnak valamiért, mindenkit kibeszélnek. Ha vékony vagy és csinos, akkor biztosan k_rva vagy, hülye vagy, biztosan nem a tudásod miatt kerültek a munkahelyre. Ha sovány vagy, akkor biztosan anorexiás vagy. Ha átlagos az alkatod, akkor egy átlagos kis senki vagy. Mindenkit betalálnak valamivel.

2019. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
De miért kell ráerőszakolni olyat az emberekre és elfogadtatni, ami nem egészséges és nem is szép látvány? Nektek kell változtatni, vagy elfogadni, hogy csak egy nagyon szűk rétegnek tetszenek a kövér nők. Miért kell hazugságba erőszakolni másokat? A ritkahajú nők sem szép látvány, sem a túl soványak, sem a nagyorrúak és még sorolhatnám. Miért kéne őket is és magunkat is becsapni és hazudni? A tapintat ilyenkor bőven elég.
2019. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Ők különböztetik meg magukat hátrányosan mert:

1. nagy részük azt gondolja hogy a problémáik (ismerkedés, önértékelési zavarok, egészségi problémák) gyökere a társadalomban van így a társadalom feladata helyrehozni ezt. Magukon kívül látják a probléma megoldását, pedig az ördög a részletekben, a mindennapos döntéseikben rejlik. Elvégre te döntöd el mit eszel, mit mozogsz, stb.

2. A másik részük pedig tagadja hogy egyáltalán lenne probléma, folyton hangoztatják hogy ők milyen boldogok, meg hogy a "csontkollekcióknak" (= bárkinek aki vékonyabb mint ők) milyen sz.r, meg hogy amelyik férfinak az tetszik az úgyis csak egy disznó. Ők a leghangosabbak mert valójában saját magukat akarják meggyőzni ezekkel az önámításokkal. Ez megy addig amíg jönnek az egészségügyi problémák, itt egy magas koleszterin, ott egy szívprobléma. Ezért tartom nemcsak ámításnak a fat acceptance mozgalmat hanem veszélyesnek is, reklámozza az egészségtelenséget. Hidd el nem a magas lóról beszélek amikor ezt mondom.

3. Hab a tortán az hogy a saját helyzetüket a társadalomban a melegekével meg a színesbőrűekével hasonlítják össze. Nem fogom taglalni hogy milyen okai vannak annak ha valaki meleg, de az biztos hogy míg egy színesbőrű olyannak születik amilyennek, addig senki se születik kövérnek.


https://www.youtube.com/watch?v=0d0_O5cqmk0

2019. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Azt hiszem, a 8-as mindent elmondott, amit lehetett.
2019. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

semmi nem igaz rám a 8-ból. akkor?

Nem vagyok észrevéve. Ennek mondjuk örülök. Vékonyan előre lettem engedve, hogy megbámulja a fenekemet kéjsóváran, vagy volt, aki meg is fogta, vagy szóval inzultált.

Most ilyen nincs.

Az se jó, hogy alig vagy drágán van nem kerek nyakú felső vagy répa fazonú nadrág...

2019. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!