Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesítenek ezek...

Titeket nem idegesítenek ezek az INTJ-s kérdések?

Figyelt kérdés
Amikor meglátom ezeket a mozaikszavakat és hogy ilyen-olyan QWERTY meg tököm tudja milyen személyiséggel O1G meg LMBTQ típusú emberkéknél van-e esélyem, akkor kiver a verejték. Komolyan ennyien kitöltik ezeket a személyiségteszteket és ennyire a köztudatban vannak ezeknek a jellemzői, hogy mindenki ilyen könnyen dobálózik ezekkel a rövidítésekkel?
2019. aug. 8. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Engem jobban idegesít, hogy még egy pszichológus ismerősömnek is mániája lett a Myers-Briggs-elmélet (de kb. olyan szinten, hogy még a leghülyébb menedzserek is elbújhatnak), miközben az alapvető tudományos kritériumoknak sem felel meg.
2019. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Én csak az mbti személyiségtípusos izét ismerem. Ez nem olyan, mint amikor kérdeznek két iskeretlen emberről, és nem adnak linket. Itt leírják, az mbti tíoust, meg hogy mbti személyiségtíouson belül gondolkodnak. Ha mégsem, sebaj, mert ezt meg kéne ismerni annak, aki még nem ismeri, hogy válaszolni tudjon.
2019. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

#1 Íme a példa, hogy a pszichológusok egy kontár, inkompetens bagázs, többet ártanak, mint használnak.


És engem is rohadtul idegesítenek ezek a rövidítések, de csak azért, mert tudom, hogy olyan tinigyerekek használják, akik rohadtul érettnek hiszik magukat. (Egyébként meg az O1G igaz. ;) )

2019. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

O1G politikai rövidítés

INTJ személyiség tíipus (töltöttem ki ilyen tesztet)

QWERTY az angol billentyűzet kiosztása, gyakori jelszó náluk

LMBTQ nemi identitás, mondjuk ennek nekem is utána kell nézni

2019. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nálam még az a bicskanyitogató kérdés mikor a disszociatív szemêlyiség zavar össze van keverve a skizofréniával.

🙄😒

2019. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Roviditesek mindig is lesznek es voltak. Ha meg ugy lenne kiirva, hogy LeszbikusMelegBiszexualisTranszQueer, akkor meg az lenne a baj, hogy a hulye b*ziknak miert kell ilyen hosszu csoportnevet kitalalni..:D
2019. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4: A bulikban biztos te lehetsz a legnagyobb partiarc és humorfelelős...


Gondolom nem esett le, hogy pont szarkazmusból írtam ezeket a mozaikszavakat. 😝😒

2019. aug. 8. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

De.

Azt is utálom, hogy mindenki antiszociálisnak hívja magát, pedig az ugye = pszichopata/szociopata. Amit keresnek az max az aszociális, de inkább simán csak a magának való kifejezés.

De már észrevettem, hogy mindenki minden szarral öndiagnosztizálja magát, mert divat valamiféle mentális betegséggel vagy pont ezekkel a személyiségtípusos hülyeségekkel, vagy bármi hasonlóval takarózni, ahelyett hogy az ember kicsit megnevelné magát és nem lenne tahó vagy beleszarós, lusta.

A valós betegek meg le vannak hurrogva, vagy elnyomva, mert a másik fél meg rálicitál, hogy ó hát neki is!! meg még olyanabbja van!

És csodálkozik a világ, hogy sokan lesznek öngyilkosok. Mert a kutya nem veszi észre őket, amikor még észre lehetne.



...

Bocs, ultra szar napom van, ez úgy kijött.

2019. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

,,Én csak az mbti személyiségtípusos izét ismerem. "


Ez az a személyiség teszt, ami alapján van INTJ személyiségtípus is. Szép napot!

2019. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!