Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogy viseli ha kinevetik a...

Ki hogy viseli ha kinevetik a külseje miatt?

Figyelt kérdés

Ha élőben meg a közösségi oldalakon is ki gunyolják ?

Nekem rosszul esik van mikor elengedem a fülem mellett meg elnézem a közösségi oldalon a rágalmat de egy idő után ha nem áll le ezzel akkor kénytelen vagyok le tiltani az illetőt.

Mert sajnos ezek az emberek nem gondolnak bele milyen érzés valakinek Így le élni a mindennapi életet.

Előre is köszönöm szépen a normális válaszokat.

22/f


2019. aug. 8. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem már teljesen közömbös.
2019. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Értem köszi a választ.

Természetesen én se kezdek el sirni ennyi miatt csak lelkileg dühitő néha.

2019. aug. 8. 16:10
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Amikor valaki kigúnyolja a külsőmet akkor agyon verem. Aztán az ő külseje lesz rondább.
2019. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem gúnyolják a külsőmet
2019. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán jellemző rám ez a dolog,de ha megtörténik akkor azért rosszul tud esni.Nálam embere válogatja,hogy ki mutatom-e neki,hogy rosszul esett vagy sem.
2019. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Voltam kövér, majd fogytam 30kgot és hírtelen nagyon vékony voltam.


Ezek után 6 évnyi konditerem és most izmos vagyok, de közben volt hogy izmos + kövér voltam kicsit nagyon durty bulknál, mert rossz volt a diétám. stb...


Szóval mondhatni minden átlagos testalkatom volt már, mert nyílván IFBB pro testépítő szintű még nem így arról nem tudok nyilatkoz vagy 300kgos immobilis elhízottsem.


... de azt tudom mondani, hogy mindig találnak az emberek hogy basztassanak. Amikor kövér voltam a klasszikus elhízott kibeszélések voltam. Majd vékonyan, hogy gyenge vagyok, anorexiásás stb...


Most meg kb mindennap megkapom, hogy nagyképű vagyok, direkt feszítem az izmaimat mások előtt.


Pl.: Nem rég sorban álltam a Coopban és mögöttem lévők kibeszélték, hogy feszítem a hátizmaimat és milyen gáz, hogy nagyobbnak akarok tűnni mint amilyen vagyok. Pedig az égvilágon semmit sem csináltam.


Egyetemen is (igaz akkor sokkal rosszabb formában voltam), de volt 2-3 ember akik folyamatosan basztattak előttem és ők sem elhagytak olyan kommenteket, hogy a karomat feszítem, amikor sporttáskát viszek a kezemben.


Mert ilyenkor alapból kicsit a súlya miatt kicsit befeszül a kar, főleg a tricepsz, de nem annyira ... azaz sokkal jobban betudnám feszíteni ha arra mennék.


A vicc, hogy az egyikük majdnem ugyan olyan sporttáskát vitt mint én és ugyan úgy, csak nyílván neki semmi sem volt a karján, ami kicsit megfeszüljön.


Legalább 40 olyan történetem, amikor annyira felhúztam ilyenekkel, hogy legszivesebben megütöttem volna a másikat.


Szóval tanuld meg, hogy szimplán vannak barom emberek így ha valaki kibeszél az nem ellened szóló támadás, mert bárkit bármilyen helyzetben ki lehet beszélni. Inkább az gáz, hogy ők annyira ráérnek és olyan mentális szinten vannak hogy ezt megtehessék...

2019. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nézd meg. Érdemes.


[link]

2019. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Véletlenül elküldtem.


Ne zavarjon, hogy nő.

Jól beszél

2019. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Instácska egyszerű, ne tedd fel a képecskédet.


Élőben szarul esik, de ha nem hallom, nem érdekel.

2019. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
Már leszarom, 20 év alatt megedződik az ember.
2019. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!