Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van rá esély hogy...

Szerintetek van rá esély hogy megváltozzak/jobbra forduljanak a dolgok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy sosem tudtam elfogadni magam olyannak amilyennek születtem, és emiatt kb mindenről lemondtam arról hogy valakim legyen stb és az élet sok terén korlátoz engem. Próbáltam leküzdeni, sokáig, de sajnos nem ment.

Emellett sok, nagyon sok rossz dolog ért az életben, és ezek oda vezettek hogy egyszerűen sz.rtam bele mindenbe, mind anyagi mind minden téren. Eladósítottam magam, saját lakásom nincs, egy rokonommal élek együtt akit ki nem állhatok, váltogatom a munkahelyeket mert keresem hogy hogyan jöhetnék egyenesbe de annyit nem tudok sehol keresni hogy jobb legyen.

Egyszer talán kifizetem az adósságaim de már annyira nem érdekel semmi, olyan vagyok mint egy növény. Sokat depresszióztam, volt nagyon rossz kedvem, de mára ez már átfordult, és totális apátia van. Van egy két dolog amit szeretek csinálni, de általánosságban azt érzem hogy üres az életem. De közben folyton cseszegetem magam hogy ez így nem jó, mert persze nem, de képtelen vagyok belőle kitörni, mivel nincs mögötte igazi akarás. Magamon nem tudok változtatni, azon sem hogy most milyen helyzetbe sodortam magam, a nemtörődömségemmel. De nem olyan nehéz elfogadni hogy ilyen szutyok életem legyen, viszont ha az alap probléma nem szűnik meg, mi garantálja hogy nem ugyanígy élem életem hátralévő éveit?



2019. aug. 8. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emberrel nem csak rossz dolgok történnek... :)
2019. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak rossz dolgok történnek, aki tesz, csinálja a dolgait, halad a tervei felé, van akaratereje azt fogja jó is érni.
2019. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs garantálva semmi. Vagyis de... ha semmit nem csinálsz, akkor az életed egy nagy semmi lesz. Ez van most...


A komforttónán kívüli lét viszont tele van kockázatokkal. Sok negatív dolog érhet. Ezeket hívják tapaszgalatnak 🙂

Ha már van tapasztalatod, akkor van lehetőséged elérni a jó dolgokat. Nem mehet semmi sem elsőre jól. Ilyen az élet. Tenni kell magadért, ha jót akarsz.

2019. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!