Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a nagydarab,...

Mi a véleményetek a nagydarab, tetovált fickókról?

Figyelt kérdés
Akiket én ismerek azok lehet ,hogy külsőre kicsit keménynek néznek ki de nagy átlagban inkább azok a családcentrikus , a gyerekükig bármeddig elmenő, de közben vaj szívű emberek. Kb egy légynek sem tudnának ártani. Természetesen sokan küzdősportolnak de nem kötekednek senkivel és kerülik a bajt. Mégis az él a köztudatban ,hogy az ilyen emberek bűnözők és börtön töltelékek
2019. aug. 9. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is van ilyen ismerősöm.


A melohelyen mindenki tart tőle, nem mernek hozzászólni sem. ő meg ki van akadva, hogy mit kell tőle fosni, nem fog megverni senkit :D

2 kisgyereke van, ő is kedves személyiség.

2019. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az is egy általánosítás, hogy csak külsőleg kemények, de különben lágy a szívük :D

Az a véleményem róluk, ami bárki másról. Ismerek olyat, aki így néz ki és kötekedős, imád balhézni, igazi rosszfiú. De olyat is, aki teljesen normális életet él. És persze van olyan is, aki kifejezetten lágy szívű.

2019. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én tudatomban nem ez él.


Ma már majdnem mindenki visel tetoválást, aki így gondolkodik még, hogy bűnözőt gondol mögé, az a múltban él, és a múlt sztereotípiái hatnak rá. De egy mai fiatalra? Könyörögöm... :D

2019. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Az, hogy rendkívül jófejek, a szívük aranyból.:)


Üdv: egy nagydarab, tetovált fickó

2019. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Többnyire ők a legártalmatlanabbak, de határozottan ki tudnak állni.


Talán éppen ezért is, mert nincsen kisebbségi komplexusuk és nem érzik úgy hogy ordítaniuk vagy fenyegetőzniük lenne, hogy valakit megfélemlítsenek.

2019. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanaz, mint a kis termetű, tetoválás nélküliekről, magyarul ennyi információ alapján semmi.
2019. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Van, aki mellett valóban nyugit, békét érez a ember. Lehet velük beszélgetni, normálisan közelednek az emberek felé, esetleg segítséget adnak (egy egyszerű útbaigazításra gondolok). Sokuk valóban a nyugira is törekednek a környezetükben.
2019. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyes, vannak akikre jellemzőek a negatív sztereotípiák, vannak akikre nem.
2019. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!