Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van olyan elismert...

Nektek van olyan elismert híresség, aki körül sosem értettétek a felhajtást?

Figyelt kérdés
Nem akarom senki kedvencét leszólni, csak kíváncsi vagyok. Nem érdekelnek az ilyen Justin Bieber-trollkodások sem, mert ő már nem is aktuális, ne ilyen tinisztárokat kérdezek, hanem olyanokat, akik stabilan híresek. Én például Bayoncé körül nem értem, bár énekelni nagyon jól tud, de a dalai szerintem olyanok, mint bárki másé Ilyen hanggal mást is énekelhetne. Meg a Green Day.
2019. aug. 9. 11:39
 1/7 A kérdező kommentje:
*nem
2019. aug. 9. 11:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nagyon kevés kivétellel az összes híresség ide tartozik.
2019. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
A Green Day jó, főleg a régi számaik. Igaz, mostmár nem annyira punk-rock a zenekar, de megérdemlik a figyelmet.
2019. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kim Kardashian, meg úgy nagyjából az egész családja.
2019. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én senki körül nem értem a felhajtást. Épp úgy anya szülte, épp úgy hús-vér ember, és épp úgy fog meghalni, mint bárki más. Persze szeretem xy ember hangját, megszólalásait, cselekedeteit, de ettől még épp olyan embernek tartom mint bárki mást. Érte sem tennék meg többet vagy kevesebbet mint másokért.
2019. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Kb minden a Youtube világában tevékenykedő személy. Jó, azért nem mindenki, mert van aki tartalmat gyárt. Ebből a magyar YouTube-on nagyon kevés ember van, inkább a külföldiek közül vannak. Mondjuk ott is vannak sablonok. Sosem értettem ezt a Viszkok Fruzsi mániát. Full sablonos videókat csinál, amik kb semmiről nem szólnak. Aztán Farkas Timi, Dezső Bence stb.. Nekik sincs sok értelmük.

Külföldiek közül a Hadid lányok ilyenek nekem. Szerintem egyik sem annyira szép hogy modell legyen. Mindkettőjüknek iszonyat rossz a járása a kifutón. Ilyen még Kendall Jenner is. Aztán a Kardashian család is nagyon fel van hypeolva. Egyedül talán Kyliet értem meg hogy vele miért foglalkoznak, elvégre neki van egy elég jól menő sminkmárkája. A többiek meg csak megjelennek egy-egy eseményen, instánra pakolnak ki képeket stb...

2019. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2#+1

Nem tudok olyat, aki valid ok miatt lenne híres.

2019. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!