Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek eljön az idő...

Szerintetek eljön az idő amikor csak képzés és vizsgázás után lehet gyereket vállalni törvényesen?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy most elhordotok mindennek, de azért érdekel mások véleménye,mit gondoltok, pozitív lenne, ha csak tanfolyam után lehetne gyereket vállalni? Mint autót vezetni, hisz nem nagyobb feladat, felelősség a forgalomban részt venni, mint egy emberi életet felnevelni, mit gondoltok erről? Jót rosszat egyaránt várok, lehetőleg higgadt, értelmes módon.
2019. aug. 9. 14:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
22%
Remélem sosem lesz ilyen világ! Ha mégis lesz majd ilyen akkor én elhagyom ezt az országot.
2019. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
76%

Csak én látom, hogy sokszor mennyire nem hozzáértő emberek vállalnak gyereket és annak elég szomorú gyerekkora van miattuk? Mehjegyzem, én is így nőttem fel.

Nekem tetszik az ötlet, sok ilyenen gondolkodom, csak ezek mind kivitelezhetetlenek.

2019. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos szaporodni szinte mindenki tud, az is, akinek nagyon nem kéne. Én nem kötném tanfolyamhoz vagy IQ-hoz, de pszichológiai alkalmassági vizsgálathoz és önismereti terápiához igen. Utóbbit mondjuk már a érettségi követelményként is bevezetném, félelmetes mennyi probléma fakad a hiányából, főleg a társas kapcsolatokban.
2019. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
39%

Jó lenne,én tuti bevezetném,meg bizonyos IQ,EQ,jövedelem,vègzettség,megtakarításhoz kötném plusz minimum 6 èv munkához egybe függően.

Különben vagy elvennèm a gyereket vagy ,,szolidaritási adó per gyerek" kellene fizetni.

Pl az a 10 gyereket szült nő,biztos most vègzett a közgázon gazdasági elemzőkénta gyerekek apja meg gondolom befutott autószerelő vagy mèrnök hatalmas egzisztenciàval,JA NEM.

Azonnal elvenném vagy fizessen 10 gyerek utàn mivel ,,fel kell zárkóztatni" őket,börtönbe nem kell már ember sőt ostoba emberek sem kellenek és ugye a gyerek a szülei kèpmása.

2019. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
30%
A gyermeknevelés ösztönös dolog, genetikailag bele van kódolva az emberbe. Az autóvezetés egyáltalán nem. Ez a kettő között az óriási különbség.
2019. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
74%

Igen pont ezt nem engedném a semmire szülni.

Aztsn megy a fókuszba meg a kormányhoz,jajj tartsa el mert ott vannak a gyerekek.


Mondanom sem kell kik akik jobban szaporodnak.


Nem a cègvezető meg nem a diplomàs manager,hlmert 6szor átgondolják.

2019. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
84%

Magyarországon? Mostanában? Amikor mindenki azon görcsöl, hogy fogyóban a népesség?

Meg egyébként hogy képzelnéd el a kivitelezést? Aki mégis teherbe esik (annak ellenére, hogy nem kellően iskolázott), azt erőszakkal asztalhoz kötözik, majd kikaparják belőle a magzatot? Vagy a gyerek megszületése után kobozzák őt el az anyjából és nyomják be árvaházba? Esetleg pénzbírságot szabnak ki, ami nyomorba taszíthatja a leendő családot?

2019. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
42%
*anyjából=anyjától
2019. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
31%
A gyermekvállalás alapvető joga mindenkinek, és ennek így is kell lennie. Amúgy pedig döbbenetes, mekkora ostobaságokat tudnak némelyek írni.
2019. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként pedig #7 hozzászólóval teljesen egyetértek.
2019. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!