Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha nem tudok aludni?

Mit tegyek, ha nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Már egy hete szinte semmit nem aludtam. Az előző két éjjel végig fent voltam, az biztos. Tegnap délelőtt aludtam max. 2 órát. A korábbi napokra nem emlékszem, de akkor is össz-vissz 1-2 órát aludhattam. Mit tegyek, már kezdek kétségbe esni. Az altató se ér már szart se, ideges se vagyok, nem tudom mi bajom.

2019. aug. 9. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Sedatif PC gyógyszertárból. Nekem bevált.
2019. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Orvos!

Kórház lesz ebből.

2019. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
pont így voltam egy hete.... bár én azért többet aludtam, 4-5 órát, de utána az istenért sem tudtam vissza aludni, hiába voltam kva álmos... :( aztán volt 2 nap amikor egész éjjel nem sikerült elaludnom :( nagyon rossz..... próbáltam valeriana night-ot, hátha nem ébredek fel 4-5 óra múlva, de akkor meg egész éjjel nem sikerült aludnom, stresszes én sem voltam/vagyok, de amikor már 4-6 órája próbálok elaludni és nem sikerül akkor már ideges vagyok..
2019. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!