Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg velem van a baj, hogy...

Tényleg velem van a baj, hogy melegem van?

Figyelt kérdés
A családom szerint igen. Húgom 36 fokban vígan elmegy futni, apám kertészkedik, semmi bajuk. Én izzadok, gyenge vagyok, minden bajom van. Vizsgáltassam ki magam, vagy mit tegyek?

2019. aug. 10. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem veled van a baj, csak szimplán nem mindenki bírja a szélsőséges időjárásokat. Amúgy ennyi erővel velem is baj van, hogy 24 fok felett már folyik rólam a víz, míg télen -20 fokban is elvagyok egy szál pólóval.
2019. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem is így van. 26 fokban már patak vagyok. Egyedül a légkondi beszerelése segített, 24 fokra állítva már jól megvagyok.
2019. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ó, köszi! Meg voltam róla győződve, hogy selejt vagyok, de akkor mégsem! Télikabát évek óta nem volt rajtam, kesztyűm, sálam nincs is, nem fázok -10 fokban. Mindenki hülyének néz.
2019. aug. 10. 09:57
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

Mindenki izzad. Van, aki alacsonyabb hőmérsékleten is izzad, van aki magasabban sem annyira, de izzad.

Nyár van, most kell melegnek lennie, nem Novemberben.

Szerintem csak az lehet a gond, hogy rinyálsz mellé.

Rólam is folyik a víz, de nem nyivákolok, hogy jaj de meleg van, jaj de nem bírom. (itt 27 fok van, állítólag 30-ank lehet érezeni)

2019. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Én pont szabadban bírom jól, meg ha mozgok.

Egyébként vérnyomásesés, gyengeség, álmosság, de aludni nem tudok. Amíg otthon nem volt légkondi, váltogatta egymást az éppen bírom és a karomat se bírom megemelni, mert héttonnásnak érzem és gyenge vagyok állapot.



Amíg 0 fokban egy farmerben, sapka nélkül, lazán tekert sállal várom a villamost és a szabadon levő kezem se fázik, senki se szóljon egy szót se. Én azt bírom jobban.


Amúgy inkább a mi reakciónk normális. Ezen az éghajlaton az év töredékében van 30 fok felett.

Inkább az a fura, hogy egyre több ember fázik a 25 fokos irodában télen-nyáron...


Meg akinek semmi se jó.

Munkatársam májusban, amikor 15 fokot írt a telefon, kabátban, pulcsiban - tehát jól felöltözött azért: jaj de hideg van, kib... Hideg van, majdnem megfagytam a bolttól az irodáig.

Ugyanő nyári reggel jön be, kint még 21 fok van: majdnem megsültem, kib... Meleg van.


Neki kb az a lényeg, hogy bármi van kint, nyafoghasson.

2019. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

# 4


Akinek csak annyi a gondja, hogy izzad.

Egy kellemes kis vérnyomáseséshez, gyengeséghez mit szólnál?



Amúgy ismerősöm betegség miatt nem tud izzadni. Fázós, mindig fázik, egy szűk tartományban jól érzi magát. Melegben kipirosodik és nincs jól, mert nem izzad.


Nem izzad mindenki.

2019. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

En azert utalom a meleget mert iszonyatosan izzados vagyok. de gyengeseg nincs.


29/F

2019. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincs veled gond, én is nagyon nehezen bírom a meleget. Nem is kell tűző nap, simán az árnyékban is rosszul tudok lenni a 36-38 fokban.

A hideget viszont jól bírom.

Mindenki másmilyen.

2019. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kösz, jófejek vagytok! Mentek a zöld mancsok.
2019. aug. 10. 11:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Ekcémám van, gyűlölöm a meleget, állandóan sebesre csípi a bőrömet az izzadság.
2019. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!