Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segíthetne, ha az interneten...

Segíthetne, ha az interneten őszintébb lennék?

Figyelt kérdés
Nem olyan súlyos a helyzet, hogy össze vissza hazudozok, inkább csak nem mondom el a teljes "igényemet". Tehát a kérdésem az, hogy ha az interneten névtelenül, anonim módon teljeesen őszintén, beszélek, vagy kérdezek, akkor a való életben is jobban fel engedek -e? Bocsi, ha érthetetlen voltam.

2019. aug. 10. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal igen.
2019. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem feltétlenül. Nem, szerintem ez nincsen így. Vagy de?
2019. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én mindig próbálok a lehető legőszintébb lenni. Az ember hajlamos csak a pozitív, előnyös tulajdonságairól beszélni, hogy jó fényben tűntesse fel magát, de én soha nem titkolom, hogy problémás ember vagyok, hogy szinte állandóan szorongok valami miatt, alvászavarral küszködöm, szociális fóbiám van stb... Persze, emiatt a többség egy idő után eltávolodik, kilép az üzenetváltásokból, mert valószínűleg túl nagy falatnak gondol. De az őszinteséggel ki lehet szűrni, hogy ki az a személy, akit valóban érdekelsz, aki szeretne, törődne veled és elfogadna úgy, ahogy vagy. 18/L
2019. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, a való életben kell kipróbálnod magadat teljes mértékben. Próbáld ki magad minél többször, ne hagyd magadat befolyásolni, és egy idő után menni fog.
2019. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy tűnik elég megosztoak a vélemények. Lehet, hogy a pofára esétöl félek, hogy lesz valaki, aki majd kioktat. Na mindegy. Köszi
2019. aug. 11. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!