Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ocsmány vagyok, szegény...

Ocsmány vagyok, szegény vagyok. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ronda, ocsmány vagyok. És gazdag sem vagyok. Pedig látástól mikulásig dolgozom.


Jól akarok kinézni és gazdag szeretnék lenni. Mit tegyek?

Előre is köszönöm a tanácsokat.


2019. aug. 10. 23:35
 1/6 anonim válasza:
100%
Legyél inkább okos és vicces. Sokkal nagyobbat fogsz szakítani....Rengeteg példa van rusnya és szarul kereső férfiakra gyönyörű és intelligens barátnővel, hidd el.
2019. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Válts munkahelyet, ha ennyire rosszul keresel. Ha szükséges, tanulj még előtte.

Pénzzel a kinézeten is könnyebb változtatni. Ápoltság, higiénia alap, egy hozzád illő frizura, normális ruhák, jó stílus, kellemes illat, edzés és egészséges kajálás. Ha kell, fogorvos, bőrgyógyász, stb.

2019. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 qkker1 ***** válasza:
Balázska, növessz tököt és ne itt nyavalyogj!
2019. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Tanulj, vagy vállalkozz, hogy több pénzt keress, majd verd el a plasztikai sebésznél.
2019. aug. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

A gazdagsag a gondolkodasmododdal kezdodik.


Azt te dontod el,h szepnek talalod-e magad. Te dontod el,h viszonyulnak masok hozzad. Ronda letedre viselkedhetsz ugy,h masok helyesnek/ferfiasnak/menonek lassanak.


Gondolkozz rajta,h tudnal tobb penzt keresni rovidebb ido alatt legalisan.


N

2019. aug. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Pl. A 4-es válaszolót sose láttam, de van humora. Ha szingli lennék, elmennek vele randira, akkor is ha sörhasú 50-es :)

Siman kompenzálhatod humorral-ésszel-magabiztossággal, öniróniával a testi hianyossáhokat. Legyél ápolt, foglalkozz a külsőddel. Az fontos. A többit meg te irányítod.

2019. aug. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!