Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hozzám hasonló, nem éppen...

Hozzám hasonló, nem éppen szép külsővel rendelkező emberek: Titeket nem zavarnak a következő dolgok?

Figyelt kérdés
A rondaságom miatt sosem fog senki nőként tekinteni rám. Genetikailag undorító vagyok, és sosem lesz szerencsém romantikus randevúra, szerelemre olyanokkal akik nekem is tetszenek. Sosem fogok tudni kiteljesedni, érvényesülni. Aki szerint a külső nem minden, annak nincs igaza, én a poklok poklát élem meg. Kirekesztés, bunkó hangnem, előttem lévő szép nőnek tartják az ajtót, de előttem már beslisszannak egy lenéző tekintettel, lekoppintás, megvetés...... Egyszerűen nem tudok érvényesülni, az összes önbizalmam elveszítettem. Szeretnék szerelmet, szeretem hogy valaki rajongjon értem és elfogadjon.
2019. aug. 11. 01:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Mivel nem járok emberek közé, és nem próbáltam párkapcsolat kialakításával sem, így nem érzem ezeket a problémákat.
2019. aug. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Vannak olyan dolgok, amiket nem tudunk változtatni és vannak olyanok amiken igen.


Arra fókuszálj amire van kihatásod. Egyél egészségesen, mozogj sokat, járj modern mostani ruházatban és építs maganak egy átlag feletti karriert.


Egy durva szemtengely ferdulésen vagy valamilyen deformáción sehogy sem tudunk változtatni, de rengeteg olyan tényegző van, amivel kompenzálni lehet.


Ha kihozod a maximumot magadból nem csak külsőleg, de belsőleg is akár még model kinézetű férfiakat is összetudsz szedni, akkor is ha van pár hibád.


Itt csak akkor van probléma, ha elkönyveled magad rondának és bele törődsz, hogy soha sem leszel sikeres semmiben sem. Változni lehet és nem is olyan nehéz mint sokan gondolják, csak el kell kezdeni.


Szóval ne itt sajnáltasd magad, hanem csinálj valamit...

2019. aug. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Miss Endzsi ***** válasza:
45%
Nem túl jó dolog, hogy csak azért kedvesek veled, mert szép vagy, hogy mindenki meg akar dugni, ezért kedveskednek neked. Magányossá tesz, mert nem érdekel senkit elsőre, hogy milyen ember vagy, unalmas az utcai megbámulás, beszólás. Nem tudsz úgy csinálni odakint bármit is, hogy ne figyeljenek rád. Az azonos neműek meg persze kibeszélnek, de összességében ők kevesek, mindenki mosolyog rád. Körberajonganak mégis úgy érzem nincs senkim se.
2019. aug. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs remenytelen eset-ami a külsőt illeti. Minden az önbizalmon múlik. Na es a személyiségen. Nem, nem hülyeség. Nyilván elsőre a külső latszik, de egy magabiztos szemelyiséggel sok negatív rlem korrigálható. Szóval kapd össze magad! Változtass kicsit magadon, lépj ki az eddigi önmagadból ha nem érzed így jól magad. Öltözz csinosan, csajosan, húzd ki magad. Próbálj kapcsolatot tetemteni másokkal. Nincs annä gázabb mintha valaki 20evesen mosoly nelkül összegörnyedve csak lathatatlankent akar közlekedni. Ne legy láthatatlan! Nezd meg a Túl szexi lany filmet. Nagy igazság van benne. Akkor is, ha nrm epp a súlyoddal van gond. Ha önmagunkat elfogadjum, más is elfogad minket! Szivesen segítek tanácsokkal. Én már kiléptem ebből a szánalmas helyzetből. Neked is sikerülhet.
2019. aug. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

"olyanokkal, akik nekem is tetszenek", tehát ha tényleg az lenne a vágyad, hogy legyen egy szuper kapcsolatod, és rajongjanak érted, akkor megkaphatnád, csak nem tetszenek a lehetőségek.

Amíg te magad ilyen felszínes vagy, addig ne is várd mástól, hogy majd a vélt vagy valós belső értékeidért szeressen.

2019. aug. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Zavarni zavar, de hát mit kezdjek vele. De egyébként nem kifejezetten szép embereket is láttam már akiket megtalált a nagy szerelem. Bár nem én vagyok az. :D
2019. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
"rajongójának értem". Aha. Valahol nagyon el vagy tévedve. Az, ha valaki elfogad és szeret az nem rajongás. Az se, ha tetszel neki. Rajongói max a híres embereknek vannak, ha neked az kell akkor legyél híres. Bár annak akinek rajongók kellenek elég beteg lelke van
2019. aug. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Dehogy, vannak ilyen fura csávók, akik követnek hazáig, azt mondják, az alattvalóid.

Na, ők nagyon ijesztőek, és nem biztos, hogy erre vágysz, pedig őket hívjuk rajongónak

2019. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Be kellene fejezned a rinyálást és kezdeni magaddal valamit.

Én is ilyen vagyok férfiben, bűn ronda, mióta nem sportolok fel is szedtem pár kilót, személyiségem is gyalázatos. Mégis mindig volt barátnőm (más kérdés, hogy minden téren katasztrofális kapcsolatok), viszont mindig volt valami amiben jó voltam/vagyok, amiben kiteljesedek (sport, munka), ha ez nem lenne, már biztos felkötöttem volna magam. De mivel van így életben tart a dolog. Arról letettem, hogy normális kapcsolatom lesz. Valahogy már nem is vágyom rá, magamban érzem a legjobban magam. Viszont attól még lehetne tartalmas az életem.

2019. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Nincs ronda ember, csak szegény. 😄 Biztos ki lehetne hozni belőled is valamit.
2019. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!