Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bajban lévő emberek, miért...

A bajban lévő emberek, miért hiszik azt, hogy szerencsejátékkal megoldhatnak problémákat?

Figyelt kérdés

Számtalan alkalomról tudok, amikor anyagi problémákkal küzdő személyek az utolsó megtakarításaikat szerencsejátékra költik, ami szinte mindig ugyanúgy végződik. Elveszítik az utolsó forintjukat is.


Egy alapból magát szerencsétlennek gondoló ember, miből gondolja azt, hogy majd most bejön?

Nem látják, hogy ha valaki bukni fog, az pont ők lesznek?!


Ha van 30e Ft-om hónap végéig akkor nem rakom fel valami szerencsejátékra, hiába a duplája kell. Inkább szenvedek, keresem a lehetőségeket, nemhogy még azt a kevéskét is kockáztatom.



2019. aug. 11. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen emberek általában pont a szerencsejáték miatt kerülnek ennyire rossz anyagi helyzetbe és nem azért kezdenek el szerencsejátékozni, mert rossz az anyagi helyzetük.

Ez is egyfajta szenvedély-betegség.

2019. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy már régóta játszik és nem tud leállni vele (és képtelen felfogni, hogy ezért került ilyen helyzetbe) vagy pedig olyan kétségbeesett, hogy nem látja tisztán a helyzetét és ezt gondolja az egyetlen kiútnak.
2019. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha valakinek sürgősen kell pl 300.000 ft, de csak 10ezre van, akkor neki már mindegy. Normál módon nem fog ennyit keresni, a szerencsejátékkal meg van egy minimális esélye.
2019. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem látják, hogy ha valaki bukni fog, az pont ők lesznek?!"

Szerinted ha látnák, akkor csinálnák? Egyébként meg pont erre épül az egész. Először elhitetik veled, hogy neked is van esélyed, aztán mikor már játszol, néha megjutalmaznak téged (kettes, vagy hármas találatok). Viszont az évek során szép lassan befizetsz annyit rá, hogy önerőből megvolna akár egy négyes találat nyereménye is.

2019. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó mentsvár.
2019. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kivétel erősíti a szabályt. Én "szerencsejátékos" vagyok, de nem rossz értelemben. A megélhetésemet sportfogadásból biztosítom, több, mint egy évtized és rengeteg belefektetett energia kellett, hogy egy működő rendszert kiépítsek. Engem mindig csak a sportfogadás vonzott, hidegen hagyott a kaszinó és a többi hasonló elven működő dolog, mert ott lehet tudni, hogy egy kicsit enged nyerni a bank, aztán lekaszálják a szerencsétlen delikvenst, aki abban bízik, hogy megüti a jackpotot, egy supersystem ellen nem mehetsz, ahol előre megírt algoritmusokkal biztosítják a szolgáltató biztos extraprofitját.


A sportfogadás annyiban más, hogy kellő tapasztalattal és jó döntésekkel komoly pénzt tudsz nyerni, ha betartod a saját szabályaidat. Szenvedélybeteg vagyok én is ilyen szempontól, de kontrollálni tudom a szenvedélyem és a hasznomra fordítani, lekopogom, hogy a kialakított rendszeremmel és az önmérséklet alkalmazásával meg tudok élni ebből.

2019. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem látják, hogy ha valaki bukni fog, az pont ők lesznek?!"


Ezt miből gondolod?

2019. aug. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!