Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Undorom van az egyszerű buta...

Undorom van az egyszerű buta primitív lányoktól és fiúktól akikből Dunát lehetne rekeszteni. Más is van ezzel így? 24/F

Figyelt kérdés
Nem önsajnálat. Semmi bajom az életemmel, magammal sem különösebben.

2019. aug. 11. 18:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Várjunk csak az ilyen emberekkel nem lenne bajom, sok ilyen vidéki aranyos ember van. Szeretem az ő maguk egyszerűbb világlátását. Én a káromkodós ,, megyekszétkúromazösszescsajt " kategóriájú fiúkról és pitsanadrágos divatdívákról beszélek akiknek semmi hobbija, érdeklődése nincsen.
2019. aug. 11. 18:53
 2/15 unicornis993 válasza:
88%
Én ezt értem. De mi a kérdés? Ez egy kijelentés.
2019. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Én sem kedvelem őket, de minek törődjek velük? Élem a magam életét, velük meg nem foglalkozom, jobb dolgom is van annál.
2019. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Az a gáz, hogy ezt te vidék vs. nagyvárosra vezeted vissza, közben meg a lakótelepek is teli vannak ilyenekkel
2019. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ott a kérdés hogy más is van ezzel így/ érzi azt amit én 😂
2019. aug. 11. 19:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig elegem volt, de mostmar szarok rájuk. Ha amúgy emberileg normálisak, nem bunkók, nem kotekednek, nem használják ki a másikat, akkor lehetnek felőlem olyan tirpakok, vagy ösztönlények, amilyenek csak lenni akarnak.
2019. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden ember egyformán normális lenne akkor unalmas lenne az élet. Nekem tulajdonképpen nem lenne bajom velük de sokszor annyira nagyra tartják magukat, és lenéznek másokat hogy az már nevetséges. És igen sajnos rengeteg ilyen van.
2019. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
En is utalom Oket.Foleg amikor a buta ember nem fogja fel,h Neked van igazad,es szocsatazni akar.
2019. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Nekem elegem van, hogy 10-ből 8x ilyenb emberekbe botlok.(posta,bolt,munkahely) Igenis zavar, és eljutottam oda,hogy nem vagyok hajlandó szóba állni iskolázatlan emberrel, ha nem muszáj. Akármilyen nagyképűen hangzik,de fontos a diploma már nekem is. (Jómagamnak is van 2) Természetesen ettől még lehet hülye valaki, de azért na.

Huszonévesekkel nem érintkezem. Egyébként dühítenek, mert ez a korosztály olyan okosnak hiszi magát, de a többség képtelen megoldani egy egyszerű problémát. Még mindig a szülőkhöz szaladnak apróbb dolgokkal is. De az észt azt nagyon tudják osztani.

2019. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%

ez nem ön hanem lesajnálat

miért lenne magaddal bajod? másokat nézel le, nem önmagadat

mi kérdés?

mi is lenézümk e másokat?

hogy a gykba úgy járunk mint más az állatkertbe?

nem

ide tudod azok írnak, akiknek vagy valamilyen bajuk van, vagy segíteni szeretnének másokon

2019. aug. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!