Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom kimondani a...

Miért nem tudom kimondani a véleményem?

Figyelt kérdés

Sőt, sokszor nincs is, vagy nem érdekel. Ha valaki megkérdezi, milyen zenét hallgassunk, vagy filmet nézzünk, sose én válaszolok, mindig jó az nekem, amit más mond. De kb mindig ez van. Más simán beszél a kedvenc színészéről, én meg soha, de ez csak egy példa a sok közül. Nemrég kezdtem rájönni, hogy ez nem jó így, mit tehetnék?

17/L



2019. aug. 12. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, ez nem baj. Mi alkalmazkodó típusok vagyunk. Persze megvan például a magam zenei ízlése, de nem zavar másé.
2019. aug. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert az előző életedben megtanultad, hogy nem szabad kimondani.


Örülj neki, hogy nem tudod kimondani!


Én meg azt nem bírom megállni, hogy ne mondjam ki és folyton bajom van belőle, mert sehol nem szeretik a szókimondó embereket.


De azért az embernek muszáj kiállni önmagáért....

2019. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én ezt utálom! Úgy kimondanám, de nem merem, sokszor ezért már eszembe se jut.
2019. aug. 12. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!