Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik törölték magukat fészről,...

Akik törölték magukat fészről, azok hogyan oldották meg a kapcsolattartást az ismerőseikkel, rokonokkal? Illetve az általuk kedvelt dolgok látogatását.

Figyelt kérdés

Most így első olvasatra lehet tűnhet úgy, hogy elfogultságom van a fész iránt, de nem. Ellenkezőleg.

Főleg a közelmúltban történt dolgok miatt.


Persze élek egy közösségben, vannak barátaim, vannak könyveim, de úgy látom, hogy az élet jó egy része áttevődött oda. A legjobb barátom, aki egyben testvéremnek is tekintek, vele pont az ország két végén lakunk.

Persze van telefon stb, de jó estkénként eldumálni. Ez fb nélkül úgy gondolom nem menne. Persze vannak más appok pl a whatsapp, de az pont, hogy a fészé :D Ilyenekből sem kérek. Nem gondolom úgy, hogy vele pl visszaesne a barátságunk, de azért jót nem tenne neki, hogy elérhetetlenek vagyunk.


A másik meg az, hogy most leszek egyetemista, ráadásul levelezős. Minden a fb csoportban van/lesz kb.


Na most mit csináljak?

Fészt, ha lehet, egyáltalán nem akarok.



2019. aug. 12. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha a facebook profilod törlöd, a messengert megtarthatod, ha jól tudom.
2019. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Mesengerre telszámmal is tudsz regisztrálni, de azzal a csoportokból ugyanúgy kimaradsz.

(Várj, újra olvastam a kérdést, a céget kerülöd, akkor sztornó.)

Szerintem butaság ennyire ágálni ellene. Már mindent be lehet állítani, hogy tényleg csak az lássa, akinek te engedni akarod, plusz posztolni sem kötelező. De alternatíva sajna nem nagyon van.


Van (volt) olyan baràtom, aki úgy gondolkodott, mint te. Szépen lassan kizárta magát a baráti társaságból, mert soha nem tudott semmiről, meg hát taliról vagy bàrmiről külön meghívót kellett neki benyújtani kvázi. Egy idő után pedig ellenséges lett, hogy mi mindenből kihagyjuk. Évek óta nem beszéltem vele. Sajnálom, de már nem lenne közös témánk.

2019. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk volt egy lány, aki egyszer inaktívvá tette a profilját, egyszer feloldotta ezt a letiltást + néhány gyerek akik rá se bagóztak a FB-ra.


Plusz akkor mg nem igen volt olyan fejlett a FB, mint ma - így sokszor email-ben kommunikáltunk.


Őszintén, kik nem voltak fb-sok, azok néha lemaradtak közérdekü infórkról csoporton belül, mert kiraktuk FB-ra, de ha megkérsz valakit, hogy ezeket továbbítsa Neked Mail-re, szerintem segíteni fog.

2019. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyetem miatt hagyd meg a profilod, szimplán ne használd. Én 2011 óta vagyok regisztrálva, de ezidáig talán egyetlen posztot írtam ki, még mikor regisztráltam. Képet sem raktam fel még egyet sem, szünet alatt pedig kb. havonta egy alkalommal jelentkezem be.


A Messenger az amit gyakrabban használok, teljesen nem tudod kikerülni egyik nagyvállalatot sem, mind mögött ott a Facebook, Google, Microsoft vagy egy másik... A kisebb, tőlük független alkalmazásokat pedig alig használják, és ki tudja, hogy ezek is mennyire megbízhatóak.

2019. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!