Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért ilyenek?

Az emberek miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Eladóként dolgozok, és az az elvárás, hogy mindenkihez odamenjek,majd megkérdezzem, hogy tudok-e segíteni nekik... De sokan meg sem várjàk, hogy végig mondjam, vagy bunkón válaszolnak.

Miért kell bunkónak lenni, ha én kedvesen odamegyek hozzájuk, és csak végzem a munkám?


19/l



2019. aug. 12. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha azt mondják ugorj a kútba, beleugrasz? Attól mert elvárják, neked nem kötelességed teljesíteni azt, ha nem látod értelmét. Én ugyan nem vagyok bunkó egyikkel sem, de úgy gondolom ha nem 80-100 éves valaki, akkor segítség nélkül is képben van, ha már nézeget egy bizonyos terméket.
2019. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Az emberek alapvetöen nem szeretik a keretlen segitsèget.

vki udvariasan mondja h köszi mas meg nem.


Az üzletszabalyzat eladoi etikett csak azert kell, hogy az elado tanuljon tiszteletet. De az màr reg elavult hogy keretlen kell segitseget felajanlani mégsem veszik ki

2019. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem személy szerint zavar ha oda jönnek.


Ha segítség kell, akkor szólok, addig meg hagyjanak nyugodtan nézelődni, választani, felmérni a terepet. Ettől függetlenül el nem küldök senkit, de jelzem, hogy megoldom magam is.

2019. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnél a pont. Ha kérdésem van kérdezek, ha segítségre van szükségem segítséget kérek. De addig hagyjanak nyugodtan körbenézni. Általában otthagyom az olyan üzletet ahol azonnal megtámadnak az eladók ahogy beléptem.
2019. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

ja engem is hagyjanak békén a gondolataimmal

ha bajom van, nem találok valamit, nem tudok dönteni stb, akkor majd kérdezek

2019. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk azt hozzá tenném, hogy sok eladó is flegmán, lekezelően jön oda amolyan "mit keresel itt" hangnemben. Vagy úgy kérdez, mintha valami koszos cigány lennék aki azt várja mikor lophat.
2019. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek az előző válaszolókkal, azt én is rühellem, amikor még be se léptem kb. a bolt ajtaján, de az eladó már rohan oda hozzám, hogy segíthet-e..Pláne, ha emellé ilyen "jajj, csak takarodj már el innen mielőbb" hangsúly társul..

Mondjuk ha rád ezek nem igazak, akkor is lesznek, akik bunkóznak veled, akármilyen kedves és segítőkész is vagy. Ez ilyen.

2019. aug. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Nekem se tetszik a keretlen...

Akkor menj oda, ha egy ideje ott keresgél, vagy valami olyasmi

2019. aug. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Talán túl közel mész hozzájuk, bele a személyes aurájukba? Érthetetlen ez a reakció számomra. Én is dolgoztam több helyen, ahol oda kellett menni a vásárlóhoz, és sosem voltak ilyenek az emberek. Host munkák legfőképp, vagy CCC például.


A másik pedig hogy ez kereskedelem, ilyen ez a szakma! Mindent a vásárlóért. Ezeket a negatív dolgokat egyszerűen el kell engedned magad mellett. „Mindig a vásárlónak van igaza, még akkor is, amikor nem.” 🙂

2019. aug. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Úgy látszik, mindenki allergiás ezekre. Gondolom, ruha- vagy cipőboltban dolgozol, élelmiszerüzletben nem jellemző, hogy külön oda kell menni a vásárlóhoz. Megmondom őszintén, hogy engem is frusztrál, mikor csak nézelődni megyek be, és egyből jönnek, hogy segíthetnek-e. Mondjuk én az ilyet egy egyszerű "köszönöm, csak nézelődök"-kel elintézem mosolyogva, kishazánkban sajnos megszokott dolog a bunkózás. Jól mondják, ilyen ez a kereskedelem.
2019. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!