Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az agresszívabb, ingerlékenyeb...

Az agresszívabb, ingerlékenyebb emberek alkohol hatására még idegesebbek és agresszívabbak lesznek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 13. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan!

Az alkohol oldja a gátlásokat. Alkohol hatására feltárul az ember személyiségének az a része, amit a jólneveltség, az önuralom addig takargatott.

2019. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Az első fogadjunk hogy életében nem ivott...


Én pont egy agresszív dög vagyok. Ha iszom, akkor meg vagy szeretek mindenkit, vagy sokszor csak bepunnyadok tőle és jóval kitolódik az ingerküszöböm, jobban elviselem azt, ami amúgy irritálna. Melankólikus is leszek tőle, vagy nagyon vidám. A társaságtól vagy annak hiányától is függ.

Ez nem fekete-fehér és semmi se kőbe vésett szabály. Meg amúgy is embere válogatja.

Annyiban igaza van az elsőnek, hogy oldja a gátlásokat a pia és látszani fognak a rejtett személyiségjegyek, de csak egy bizonyos mennyiségig. Utána az ember simán hót hülye lesz, és nem lesz elég önkontrollja hozzá, hogy a saját hülye gondolatait megfékezze.

De mint mondtam, embere válogatja.

2019. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenkire ráhúzni. Más és más az emberekre gyakorolt hatása.
2019. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
Nem, van akinek jót tesz 1 pici alkohol. Megnyugszik tőle. Csak ehhez jó eséllyel egyre több kell és nem biztos, hogy be lehet lőni a megfelelő mennyiséget. Szóval sztem más megoldást kellene keresni. A fű működhet, de ehhez el kell költözni az országból, mert itthon illegális.
2019. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!