Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szabó Péternek nárcisztikus...

Szabó Péternek nárcisztikus személyiségzavara van?

Figyelt kérdés
Minden illik rá. Nem tudja elviselni a kritikát,irigy másokra,és betegesen azt hiszi hogy ő rá is irigyek. Aki másképp látja a világot attól menekül. Jó kommunikációs készséggel rendelkezik,nagyon jól beeteti a nézőit a manipulációjával. Mérhetetlenül egoista. Kitalált történetekkel próbálja fényezni saját magát. Mellesleg egy börtöntöltelék is volt. Tehát nem tudom hogy ő benne mit lehet szeretni.
2019. aug. 13. 12:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem inkább irigy vagy a sikerére. Miért lenne kitaláció? Nyilván azért van félmillió követője facen és tart teltházas előadásokat, mert kitalálja a dolgokat.

Sajnos Magyarországon népbetegsége az irigység..

2019. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok rá irigy.
2019. aug. 13. 12:53
 3/34 anonim ***** válasza:
72%

rubint+ sóher ugyanez.

És látod, így reagálnak, mint első, védik őket, mint az anytigris, totál agymosók, mint valami szekta

2019. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
a saját családjukat nem védenék így...meg vannak manipulálva, azért
2019. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
engem valahogy undorit a szemelyisege. aki hallgat az ilyen ripacs ember tanacsaira az tenyleg elveszett..
2019. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
14%

Aki annyira okos lássuk olyan életet éltek-e amire vàgytok.

Mit tettek le az asztalra.


A magyar tud ítélkezni nagyon, de a teljesítmény mögöttük nulla minden téren.


Ő kire lenne irigy amùgy?

Ő rá irigyek látszik is.

Olvastál már bármilyen önfejlesztő irodalmat bárkitől?

Vagy ti hogyan fejlesztitek magatokat?


Ez költői kérdés.

2019. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Ő mit tett le az asztalra? Eladta saját magát. Ennyi a sikere titka. Egy cégnek adta el saját magát. Ez aztán a siker mondhatni.
2019. aug. 13. 13:48
 8/34 A kérdező kommentje:
Egyszer olvastam itt hogy valamelyik válaszolónak az egyik ismerőse nyomja a Szabó Péter közhelyes mondatait és közben nem jut semerre csak egy gyárban dolgozik mint munkás. Tényleg ér valamit.
2019. aug. 13. 13:55
 9/34 anonim ***** válasza:
78%

Mire vagyok irigy??

akármelyiknél.

Ez is amúgy tök durva, hogy tényleg eddig láttok el, hogy aki átlát ezeken, az irigy, meg mit tett le az asztalra...És amikor ír nekik egy orvos, egy tudós, egy akármilyen elismert valaki, aki sokkal értelmesebb vagy szebb az adott embernél, azt fel se fogják, bele se fér a kis világukba, nem akarnak csalódni, muszáj kapazskodni

2019. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is eléggé annak tűnik. Azzal a borzalmas üres pszichopata mosolyával amivel a képeken pózol.
2019. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!