Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Inkább ezt a külsőmre értem. 17/L vagyok, de fiatalabbnak néznek. Átlagos a magasságom, vékony vagyok, barna szem, barna haj. Alakom se túl jó, igaz, sportolok, de egyáltalán nem nőies, elég lapos vagyok. Önbizalmam sincs nagyon. Egyedül a szemöldököm ad valami karaktert az arcomnak, mert hangsúlyos. Hogyan hozzam ki a legtöbbet magamból és a külsőmből?

2019. aug. 13. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne változz, így vagy jó ahogy vagy.
2019. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem, hogy elég félénk vagyok, szeretek szépen felöltözni, de ilyenkor mindig félek, hogy még bámulnak. Fiúknál nem is merek kezdeményezni.
2019. aug. 13. 22:14
 3/3 Aabbgfggfgf ***** válasza:

Nem kell megváltoznod.

Még 17 éves vagy, változik a testet.

Az nem baj, hogy félénk vagy és nem mersz kezdeményezni, rengeteg hasonló lány van, sok pasinak ez imponáló.

Véleményem szerint ha lapos vagy, azt bőven ellensúlyozni tudod, ha szép az arcod. Én leginkább az arcot nézem, mint sokan másik, a mell nem érdekel.

2019. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!