Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves voltál mikor elveszt...

Hány éves voltál mikor elvesztetted a szüleid? Ők hány évesek voltak? Mi történt?

Figyelt kérdés
A kérdés nyilván az érintettekhez szól,akiket nem érint azoknak kívánom hogy még sokáig egészségben éljenek a szülei
2019. aug. 14. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
csak egyikük halt meg még, 3 voltam, ő pedig 30
2019. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyum halt meg, 6 éves voltam, ő 35 :/
2019. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Apukám halt meg amikor 1,5 éves voltam. Ő 30 körül lehetett.


Máj rákban. Elvileg egyik nap vezetés közben rosszul lett. Bevitték a korházba, ahonnan már nem is jött ki. Rá 1 hétre meghalt.

2019. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

21 voltam mikor anyám meghalt, ráadásul az esküvőm előtt néhány hónappal.

Ő 59 éves volt.

2019. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

8 éves voltam

anyám 36, apám 35.

2019. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy volt osztálytásamnak 3. vagy 4. -ben halt meg az anyja, már nem emlékszem pontosan. De anyák napja elött néhány nappal. (Kis falu, kb a fél suli ottvolt a temetésen).

A sírós része a dolognak, hogy akkorra már elkészültünk a suliban az anyák napi ajándékkal. Ő pedig kivitte az anyja sírjára.

Amikor pedig vége lett az évnek, kivitte a bizonyátványát a sírhoz, és felolvasta az anyukájának (ezt a mamája mesélte). Még most is sírhatnékom van tőle.

2019. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek szerencsére megérték az öregkort, unokákat, apukám még egy dédunokát is. Anyukám 78 évesen halt meg 2008-ban, elesett a lakásban, combnyaktörést szenvedett, a fejét is nagyon beütötte, valószínűleg attól lett a vérömleny az agyában, abba halt bele. Ha ez nem történik vele még élhetett volna. :( Apukám öt évvel később halt meg, szívbeteg és vesebeteg volt. Idősek voltak már, de így is nehéz volt az elvesztésük.
2019. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Apu 6 éves koromban halt meg 45 évesen. Anyu él, de 2 éves korom óta nem ő nevel, és nem is harcolt azért, hogy nevelhessen, így, mint anya, akkor megszűnt számomra.
2019. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!