Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában semennyire nincs türelmem az emberekhez?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy mostanában nincs türelmem az emberekhez, sőt, idegesítenek. Ami a legnagyobb probléma, hogy emberekkel foglalkozom. xD Nem szeretnék 25 évesen egy mogorva bunkó lenni, de annyira hülyék az emberek, hogy az hihetetlen. Felidegesít, ha pl. elmondok valamit tisztán és érthetően az ügyfélnek, és visszakérdez még 5-ször. Vagy pl. ha csinálom az ügyintést és toporog, dobol

az ujjával, esetleg meg is kérdezi, hogy minden rendben van-e 😫 Pedig csak

ennyi ideig tart a dolog. Vagy ha nem jön senki 2 órán keresztül és egyszer csak jön egy hullám és sor lesz. Vagy ha beleharapok a kajámba,és semmi bocsi vagy akármi hanem elkezdi hadarni a baját.(nincs szünet, ebédidő, akkor eszek ha van időm). Alapvetően kedves vagyok, és magánéletemben nem

idegesítenek az emberek, a kollégáim sem, csak az ügyfelek. Most el fogok menni nyaralni 1 hétre, lehet az a bajom, hogy már belefáradt az agyam a sok hülyébe. Amúgy a kedves és aranyos ügyfeleimet imádom, de az emberi ostobaságot, bunkóságot már semennyire nem tudom elviselni.


2019. aug. 14. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdesz kiégni. Ideje váltani.
2019. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek egyre hülyébbek. Le lehet pontozni, szebben nem tudom megfogalmazni. Emberekkel dolgozom, és kétszeresére nőtt a problémás tagok száma. Igen, régen is voltak, de most már onnan tudom, hogy baj van, hogy én már munkán kívül is ideges vagyok. Ez eddig nem volt :D

Meg persze, akinek nem inge, de egyre többen szeretnek öltözködni.

Jó nyaralást, én még két hónap mire megyek! :D

2019. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!