Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Miért van az, hogy mostanában semennyire nincs türelmem az emberekhez?

Az a problémám, hogy mostanában nincs türelmem az emberekhez, sőt, idegesítenek. Ami a legnagyobb probléma, hogy emberekkel foglalkozom. xD Nem szeretnék 25 évesen egy mogorva bunkó lenni, de annyira hülyék az emberek, hogy az hihetetlen. Felidegesít, ha pl. elmondok valamit tisztán és érthetően az ügyfélnek, és visszakérdez még 5-ször. Vagy pl. ha csinálom az ügyintést és toporog, dobol

az ujjával, esetleg meg is kérdezi, hogy minden rendben van-e 😫 Pedig csak

ennyi ideig tart a dolog. Vagy ha nem jön senki 2 órán keresztül és egyszer csak jön egy hullám és sor lesz. Vagy ha beleharapok a kajámba,és semmi bocsi vagy akármi hanem elkezdi hadarni a baját.(nincs szünet, ebédidő, akkor eszek ha van időm). Alapvetően kedves vagyok, és magánéletemben nem

idegesítenek az emberek, a kollégáim sem, csak az ügyfelek. Most el fogok menni nyaralni 1 hétre, lehet az a bajom, hogy már belefáradt az agyam a sok hülyébe. Amúgy a kedves és aranyos ügyfeleimet imádom, de az emberi ostobaságot, bunkóságot már semennyire nem tudom elviselni.

aug. 14. 13:29  Privát üzenet  

A válaszok
Kezdesz kiégni. Ideje váltani.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 14. 13:34 Privát üzenet

Mert az emberek egyre hülyébbek. Le lehet pontozni, szebben nem tudom megfogalmazni. Emberekkel dolgozom, és kétszeresére nőtt a problémás tagok száma. Igen, régen is voltak, de most már onnan tudom, hogy baj van, hogy én már munkán kívül is ideges vagyok. Ez eddig nem volt :D

Meg persze, akinek nem inge, de egyre többen szeretnek öltözködni.

Jó nyaralást, én még két hónap mire megyek! :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 14. 13:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi az oka, hogy a fiatalabb férfiak mostanában olyan "hisztisek" kevésbé életképesek, a nők pedig a fordítottja figyelhető meg?
Mitől ilyen rossz mostanában?
Miért szeret mostanában minden fiatal önjelölt dj-t játszani?
Az igaz, hogy mostanában a legtöbb idős ember utolsó éveiben szellemileg majdnem teljesen leépül?
Miert van az, hogy mostanaban a csapból is az folyik, hogy 40 évesen már öreg az ember?
Leonardo Decaprio szerintetek is iszonyat csúnya lett ahogy megöregedett? 20-as vagy 30-as éveiben nem volt vészes, de mostanában köpcös, kövér törpe.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!