Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Mi a véleményetek az olyan emberről, aki undorodik utál minden fajta állatot?

Nagyon meglepődtem ma. Egy munkatársam közölte ő minden féle fajta állatot utál, nem bir a közelébe lenni még egy madárnak se és nevet közbe mintha normális dolog lenne. Ez valami fóbia?Vagy sok ilyen ember van?Mert persze valaki irtózik ettől vagy attól a fajta állattól, de hogy egyikbe se lát semmi jót semmi szépet ez nekem megdöbbentő.

Azt mondta pl a halat is gyűlöli, de ha már megölik nincs vele baja simán hozzáér :-(.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Állat fóbia, furcsa emberek

aug. 14. 15:50  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Nem foglalkoznék vele, ez van. Én nagyon szeretem az állatokat, mégsem vagyok vega/vegán. Van, aki meg emiatt utálhat engem.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont aug. 14. 15:53 Privát üzenet
Ha ez fóbia akkor sajnálnám mert sok jóból kimarad. Ha ez saját elhatározású utálat (pl finnyásság), akkor szimplán hülyének nézném.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont aug. 14. 15:54 Privát üzenet
Nem kell feltétlen szeretni az állatokat. Nem történik semmi katasztrófa, ha nem szereted őket. Gondolom, az utcán megszokta a társaságukat, amennyire feltétlen szükséges, azon felül meg nem megy a közelükbe és ennyi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont aug. 14. 16:03 Privát üzenet
nincs róla véleményem, nem foglalkozok vele, mert nem rám tartozik

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont aug. 14. 16:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is úgy vagyok vele az ő dolga, csak beleszólt egy másik munkatársammal folytatott beszélgetésembe( a kutyáinkról beszéltünk), és leszólt minket hogy sose érti meg az állatbarátokat és igy folytatta.

# 5/12Időpont aug. 14. 16:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2-es válaszoló: finnyásságnak tűnt nekem, azt mondta undorítóak, és fintorgott. Rosszul van ha látja valaki simogat egy kutyát vagy macskát, hogy tud hozzáérni nem érti.

# 6/12Időpont aug. 14. 16:16 Privát üzenet

Mutasd meg neki ezt a videót:

[link]

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont aug. 14. 16:21 Privát üzenet
Szerintem csak feltűnőségi mániája van. Nem kérdeztétek de mégis bele kellett ütnie az orrát más beszélgetésébe. Nyílván azt hiszi hogy ettől ő olyan különleges vagy azt akarja elhitetni veletek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont aug. 14. 16:53 Privát üzenet
Mit dolgozol?

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont aug. 14. 17:38 Privát üzenet
Semmilyen véleményem sincs, amíg nem kínoz állatokat, csak szimplán távol tartja magát tőlük.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont aug. 14. 18:39 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lehet tenni ezzel a fajta önbizalomhiánnyal?
Ez milyen fajta önbizalomhiány?
Ez milyen fajta viselkedés lehet a részemről? Esetleg egy hirtelen ért rossz miatt jöhetett elő ez megint? Miért írhatok mindenkinek álmomban/alva? Olyasmi lehet ez, mint az alvajárás?
Egy közösségben Ti milyen fajta embereket nem kedveltek (Részletek lent)?
Melyik fajta fiú van többségben?
Milyen szinten kell kötődni, ragaszkodni a másik emberhez, hogy valakiből ilyen fajta reakció jöjjön elő? (1:53-tól van a lényeg, tekerj oda. )

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!