Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberről, aki undorodik utál minden fajta állatot?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepődtem ma. Egy munkatársam közölte ő minden féle fajta állatot utál, nem bir a közelébe lenni még egy madárnak se és nevet közbe mintha normális dolog lenne. Ez valami fóbia?Vagy sok ilyen ember van?Mert persze valaki irtózik ettől vagy attól a fajta állattól, de hogy egyikbe se lát semmi jót semmi szépet ez nekem megdöbbentő.

Azt mondta pl a halat is gyűlöli, de ha már megölik nincs vele baja simán hozzáér :-(.



#Állat fóbia
2019. aug. 14. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem foglalkoznék vele, ez van. Én nagyon szeretem az állatokat, mégsem vagyok vega/vegán. Van, aki meg emiatt utálhat engem.
2019. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez fóbia akkor sajnálnám mert sok jóból kimarad. Ha ez saját elhatározású utálat (pl finnyásság), akkor szimplán hülyének nézném.
2019. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlen szeretni az állatokat. Nem történik semmi katasztrófa, ha nem szereted őket. Gondolom, az utcán megszokta a társaságukat, amennyire feltétlen szükséges, azon felül meg nem megy a közelükbe és ennyi.
2019. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nincs róla véleményem, nem foglalkozok vele, mert nem rám tartozik
2019. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele az ő dolga, csak beleszólt egy másik munkatársammal folytatott beszélgetésembe( a kutyáinkról beszéltünk), és leszólt minket hogy sose érti meg az állatbarátokat és igy folytatta.
2019. aug. 14. 16:14
 6/13 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: finnyásságnak tűnt nekem, azt mondta undorítóak, és fintorgott. Rosszul van ha látja valaki simogat egy kutyát vagy macskát, hogy tud hozzáérni nem érti.
2019. aug. 14. 16:16
 7/13 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki ezt a videót:

[link]

2019. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak feltűnőségi mániája van. Nem kérdeztétek de mégis bele kellett ütnie az orrát más beszélgetésébe. Nyílván azt hiszi hogy ettől ő olyan különleges vagy azt akarja elhitetni veletek.
2019. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2019. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmilyen véleményem sincs, amíg nem kínoz állatokat, csak szimplán távol tartja magát tőlük.
2019. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!