Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez ciki egy...

Szerintetek ez ciki egy fiúnál? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az cikinek számít,ha mondjuk valaki fenyegetve szól hozzád,lekiabál valamiért,az annyira rosszul tud esni,hogy könnyek szöknek a szemedbe.(nem sírásról van szó,hanem könnyezésről,pl sokat pislogsz,gombóc van a torkodba)
2019. aug. 14. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Én lány vagyok és cikinek érzem, ha könnyes lesz a szemem. Nem akarom, hogy mások így lássanak.
2019. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokan tartanak ilyen helyzettől. Érdemes megtanulni keményebbé válni, kiállni az embernek magáért. Nem az számít, hogy a környezet mit gondol, de érdemes kikérni magadnak, hogy veled így nem beszélhetnek.
2019. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki, hanem neveletlen bunkóság.
2019. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Bocsánat, félreértettem.
2019. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es. Semmi baj :D
2019. aug. 14. 17:47
 6/13 A kérdező kommentje:
1-es. És ha pl nem látja senki?
2019. aug. 14. 17:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! Miért lenne ciki? Teljesen természetes emberi reakció. Mindenkinek rosszul esik, ha kiabálnak vele vagy fenyegetik. Aki azt állítja, hogy ilyesmik teljesen hidegen hagyják, az vagy hazudik, vagy pszichopata.

Én nem vagyok sírós, de velem is előfordult már, hogy valaki tök bunkón és agresszíven beszélt velem, és elsírtam magam. Van, aki magában őrlődik, van, aki csak majdnem sír, valaki ideges lesz és visszavág, van, akinek ez lerombolja az önbizalmát és teljesen félénk lesz... stb. Különbözőek vagyunk.

2019. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem ciki. Gyengeség. És a gyengeséget kimutatni ostoba dolog.
2019. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kieg: mármint ilyen helyzetben. Gyengeséget csak az arra érdemes személynek és a megfelelő pillanatokban szabad, akárkinek kimutatni egyáltalán nem bölcs dolog.
2019. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én sem sírtam még el magam sosem,csak gombócot éreztem a torkomban,és akaratlanul is többet pislogtam.
2019. aug. 14. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!