Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Szerintetek ez ciki egy fiúnál? (többi lent)

Az cikinek számít,ha mondjuk valaki fenyegetve szól hozzád,lekiabál valamiért,az annyira rosszul tud esni,hogy könnyek szöknek a szemedbe.(nem sírásról van szó,hanem könnyezésről,pl sokat pislogsz,gombóc van a torkodba)

aug. 14. 17:14  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Én lány vagyok és cikinek érzem, ha könnyes lesz a szemem. Nem akarom, hogy mások így lássanak.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont aug. 14. 17:19 Privát üzenet
Sokan tartanak ilyen helyzettől. Érdemes megtanulni keményebbé válni, kiállni az embernek magáért. Nem az számít, hogy a környezet mit gondol, de érdemes kikérni magadnak, hogy veled így nem beszélhetnek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont aug. 14. 17:21 Privát üzenet
Nem ciki, hanem neveletlen bunkóság.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont aug. 14. 17:22 Privát üzenet
Bocsánat, félreértettem.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont aug. 14. 17:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

4-es. Semmi baj :D

# 5/13Időpont aug. 14. 17:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1-es. És ha pl nem látja senki?

# 6/13Időpont aug. 14. 17:48 Privát üzenet

Ugyan már! Miért lenne ciki? Teljesen természetes emberi reakció. Mindenkinek rosszul esik, ha kiabálnak vele vagy fenyegetik. Aki azt állítja, hogy ilyesmik teljesen hidegen hagyják, az vagy hazudik, vagy pszichopata.

Én nem vagyok sírós, de velem is előfordult már, hogy valaki tök bunkón és agresszíven beszélt velem, és elsírtam magam. Van, aki magában őrlődik, van, aki csak majdnem sír, valaki ideges lesz és visszavág, van, akinek ez lerombolja az önbizalmát és teljesen félénk lesz... stb. Különbözőek vagyunk.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont aug. 14. 18:03 Privát üzenet
Nem ciki. Gyengeség. És a gyengeséget kimutatni ostoba dolog.

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont aug. 14. 18:53 Privát üzenet
Kieg: mármint ilyen helyzetben. Gyengeséget csak az arra érdemes személynek és a megfelelő pillanatokban szabad, akárkinek kimutatni egyáltalán nem bölcs dolog.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont aug. 14. 18:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én sem sírtam még el magam sosem,csak gombócot éreztem a torkomban,és akaratlanul is többet pislogtam.

# 10/13Időpont aug. 14. 19:06 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúnál nem ciki ha biciklisnadrágban jár?
Szerintetek ciki ha a lany magasabb a fiunal? (parkapcsolatban)
Fiúnál nagyon gáz ha imádja a vocaloidokat?
Lányok véleményére lennék kíváncsi, hogy szerintetek 24 évesen ciki a fogszabályzó egy fiúnál, vagy visszataszító számotokra?
Szerintetek tetszem neki? És ciki hogyha én magasabb vagyok egy kicsit a fiúnál?
Lányok! Szerintetek ez egy fiúnál hátrány vagy előny?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!