Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Miért mondja egy lánybarátom, hogy üljek az ölébe?

Iskolában pl. Ha az osztállyal egy asztal köré ülünk beszélgetni, és nincs hely, a lány mindig mondja, hogy üljek az ölébe.

Vagy, mikor kirándulásra mentünk, a buszon is mondta, hogy üljek az ölébe.

Szerintetek miért akarja?

És ha legközelebb felajánlja, éljek a lehetőséggel?

Fiú vagyok.

aug. 14. 20:05  Privát üzenet  

A válaszok
Jaja, ilyenkor azt kell csinálni, amit a csaj mond

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont aug. 14. 20:08 Privát üzenet
Hát fordított felállásban (fiú vagyok) nekem nagyon lenne olyan fétisem, hogy beleüljenek az ölembe, az nagyon izgatna. Mért, téged nem? Bár lány részéről eléggé fura, hogy ennyire be lenne zsongva szexuálisan erre a dologra... Szerintem ülj bele :D (ha csak nem vagy jóval nehezebb nála), de inkább amikor kevesebb a közönség, mert még kiröhögnének titeket.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont aug. 14. 20:12 Privát üzenet
Nincs esetleg kissé kisfiús arcod/kinézeted/kisugárzásod, neki meg kicsit anyáskodó, babusgató természete?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont aug. 14. 20:27 Privát üzenet
A lányok egymás ölébe is egyfolytába beleülnek, csak baráti gesztus, nem kell belemagyarázni minden babusgatást meg fétist. Ha szeretsz más ölébe ülni, ülj, ha nem, utasítsd vissza.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont aug. 14. 20:29 Privát üzenet
Gondolom, cirka 20 kilóval könnyebb vagy nála. (Ha szépen megkéred, tán a nyakába is ülhetsz...) :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont aug. 14. 20:45 Privát üzenet
Őszintén szólva én rögtön mondanám, hogy max úgy, hogy ő ül az enyémbe. Férfiasságodat őrizd legalább valamennyire :D

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont aug. 15. 06:58 Privát üzenet
sissyboynak tart téged

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont aug. 16. 00:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent ha egy lány minden nap azt mondja hogy bolond vagyok?
Mit reagáljak arra fiúként hogy „jobb segged van mint a barátnőmnek“ mondja az edzőtársam?
Ha valaki kiposztolja valahova, hogy a legjobb apuka a világon akkor az elvileg ezzel azt is mondja, hogy mindenki más apja szarabb mint az övé?
Mit lehet tenni, ha az az ember veszi el legjobban az önbizalmad, aki mindig mondja, hogy "legyen már több önbizalmad", "miért nincs önbizalmad? "
Ha egy fiú azt mondja rám de cuki vagy és beleborzol a hajamba az elég egyértelmű meleg közeledés?
Miért gondolják az emberek, hogy segítség kell tőlük ha azt mondja valaki anyagi gondjai vannak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!