Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja egy lánybarátom,...

Miért mondja egy lánybarátom, hogy üljek az ölébe?

Figyelt kérdés

Iskolában pl. Ha az osztállyal egy asztal köré ülünk beszélgetni, és nincs hely, a lány mindig mondja, hogy üljek az ölébe.

Vagy, mikor kirándulásra mentünk, a buszon is mondta, hogy üljek az ölébe.

Szerintetek miért akarja?

És ha legközelebb felajánlja, éljek a lehetőséggel?

Fiú vagyok.


2019. aug. 14. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ilyenkor azt kell csinálni, amit a csaj mond
2019. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát fordított felállásban (fiú vagyok) nekem nagyon lenne olyan fétisem, hogy beleüljenek az ölembe, az nagyon izgatna. Mért, téged nem? Bár lány részéről eléggé fura, hogy ennyire be lenne zsongva szexuálisan erre a dologra... Szerintem ülj bele :D (ha csak nem vagy jóval nehezebb nála), de inkább amikor kevesebb a közönség, mert még kiröhögnének titeket.
2019. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Nincs esetleg kissé kisfiús arcod/kinézeted/kisugárzásod, neki meg kicsit anyáskodó, babusgató természete?
2019. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányok egymás ölébe is egyfolytába beleülnek, csak baráti gesztus, nem kell belemagyarázni minden babusgatást meg fétist. Ha szeretsz más ölébe ülni, ülj, ha nem, utasítsd vissza.
2019. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, cirka 20 kilóval könnyebb vagy nála. (Ha szépen megkéred, tán a nyakába is ülhetsz...) :D
2019. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Őszintén szólva én rögtön mondanám, hogy max úgy, hogy ő ül az enyémbe. Férfiasságodat őrizd legalább valamennyire :D
2019. aug. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
sissyboynak tart téged
2019. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Ajánld fel neki, hogy ő üljön a tiédbe.
2019. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!