Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak mit vannak úgy oda...

A férfiak mit vannak úgy oda a sörért?

Figyelt kérdés
De most komolyan... Vannak annál ezerszer jobb alkoholos italok

2019. aug. 14. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Pont az ízlésen nem érdemes vitatkozni.

Miért szeretik a magyarok annyira a pörköltet? Ezerszer jobb kaják is vannak a világon!

Ez is tény.

De... Én imádom a jó söröket. És a pörköltet is.

(és még csak nem is férfi vagyok)

2019. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Hogy miért? Majd megtudod milyen lelki trauma az amikor elfogy a söröd. Nem tudsz te még semmit se az életről.
2019. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Az emberek nagy része miért csak akkor tud bulizni, mikor már megivott egy kis alkoholt? Pia nélkül miért csak kevesen képesek bulizni?


vagy


Mi a jó egyáltalán az alkoholban? Az alkohol csak rombolja az egészséget és a szerveztet.

2019. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Én nő létemre csal a sört iszom meg az alkoholos italok közül, a többit utalom. Én meg azt nem tudom, hogy lehet meginni a többi pißt, főleg a pancsolt házipálinkára gondolok
2019. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Azt majd én eldöntöm, hogy nekem melyik alkoholos ital a kedvencem, köszönöm.
2019. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Én speciel utálom a sört (meg a pezsgőt is). Száraz vörösbor és unicum párti vagyok. :)
2019. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Nézni se bírom, pusztuljon mind! :D
2019. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Mert finom. Mégis mi lenne annàl jobb? Én csak sört szeretem eddig bàrmi màs alkoholt megkóstoltam nem izlett.
2019. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez értelmetlen kérdés. Nincsen objektíven jobb/legjobb ital. Embertől függ, hogy mit szeret. Legtöbb ismerősöm csak sört iszik, én meg inkább bort vagy jagert.
2019. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja durva valaki meg képes tonic-ot inni:D

Valaki meg a csípős kajákat szereti.

Egyébként külsősként szerintem az is benne van,hogy viszonylag sokáig lehet inni és ahhoz képest nem drága.

Szóval ha nem akarsz gyorsan beQrni vagy sokat költeni,akkor jó választásnak tűnik.

2019. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!