Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselitek, ha valamit...

Hogy viselitek, ha valamit kicsit máshogy csináltok mint ahogy várták a munkahelyen és egy apró megjegyzést tesznek rá?

Figyelt kérdés

Most egy órája nem tudok munkára koncentrálni emiatt. :/


Más is ilyen érzékeny?


2019. aug. 15. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Elgondolkodom, hogy így nem jó az eredmény vagy igen. HA igen (és a fönöknek nincs ellene kifogása), akkor nem foglalkozom a témával, csinálom úgy, ahogy nekem jó, ha gond, akkor meg megköszönöm a figyelmeztetést és ezentúl szabályosan végzem a munkát.
2019. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsit csináltam másképp és kicsi megjegyzést tettek rá, akkor tudomásul veszem. Ha túlméretezettnek érzem a reagálást, az bántana. Ha újra csináltatnák velem, holott így is lehetne gond nélkül használni, amit csináltam, az is bosszantana.
2019. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokszor baxogatnak, ilyenkor megmutatod ndom fõnöknek rúgjanak ki, és röhögve otthagyom. Kellek nekik az a baja...
2019. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg szoktam kérdezni, hogy "mi a baj? Túl jó?!" aztán többnyire elfogadják.
2019. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha éppen van vmi a kezembe akkor ledobom, és annyit mondok, h tudod mit? Akkor csináld te! És hazamegyek.


Én sem bírom az ilyet egyáltalán elviselni, de inkább kiadom magamból, mert különben rákos leszek.


Végül mindig jól jöttem ki belőle, mert kb mindig jobb lett a következő állandó munkahelyem mint az előző.

2019. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!