Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arról, ha a...

Ti mit gondoltok arról, ha a strandon ezt látjátok?

Figyelt kérdés
Főleg a fiatalabbak véleménye érdekel, 16-30 közöttieké. Tehát, a strandra lementek, ahol láttok egy kifejezetten jó vágású, kisportolt fiút, aki ahelyett, hogy vagánykodna, tetszelegne, hangoskodna a haverjaival, (hogy bizonyos tekinteteket magára vonzzon) inkább teljes nyugalommal könyvet olvasna a parton?

2019. aug. 15. 18:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Azt gondolnám, hogy itt egy fiú, aki könyvet olvas a parton. Ennyi.

Bocsi, majd valaki más megsimogatja a buksidat, hogy milyen derék, intelligens ember vagy :D

2019. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem igazán foglalkozom vele, teljesen átlagos, normális embernek gondolom.


Azt pedig nem kedvelem aki vagánykodik és tetszeleg, és mindenáron a középpontban akar kerülni, szerintem gáz.

2019. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Szarok rá ki mit csinál.
2019. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Idő közben jött még 1-2 válasz, köszi.
2019. aug. 15. 18:36
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
bocs, hogy nem körülötted forog a világ...senkit nem érdekel, mit csinálsz a strandon
2019. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Miss Endzsi ***** válasza:
36%
Én is szerettem kint a szabadban olvasni pokrócon, úgy gondolnám te is ilyen vagy, biztos sokan olvasnak a strandon.
2019. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

senki nem kötekedett, leírta mindenki, hogy nem érdekel, mit csinálsz a strandon...egyem az érzékeny kis lelkecskéd <facepalm>


mégis milyen válaszokat vártál? Hogy mindenki odamegy hozzád megkérdezni, miért nem fürdesz, meg mit olvasol...

2019. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

A te kérdésedből pedig az árad, hogy semmi lényeges kérdésed nincs, csak villogni akarsz, hogy te milyen intelligens és érett gondolkodású ember vagy, és most azt várod, hogy mindenki nekiálljon téged dicsérni, amiért te olvasol.

Mert amúgy igen, egyértelmű, hogy a kérdésben saját magadról van szó.

És csak, hogy tisztázzuk: nem az olvasást szóltam le, mert én is imádok olvasni. Csak azokat a hozzád hasonló, ál-értelmiségi okostojásokat nem bírom, akik ettől többnek hiszik magukat másoknál.

2-es voltam.

2019. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Feltettél egy értelmetlen kérdést, milyen választ vársz rá?


Az ilyesfajta tevékenység semmit nem jelent, főleg nem strandon ahol amúgy is az emberek fele a parton punnyad éppen.

2019. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem ebből a kérdésből indulok ki, sok kérdést tettem már fel itt, de kezd rohadtul elegem lenni hogy normális válaszok helyett (tisztelet az üdítő kivételnek) sokan csak beszólni szeretnének. Most telt be nálam a pohár.
2019. aug. 15. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!