Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan aki a...

Van köztetek olyan aki a hidegtől is izzad?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 03:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondom,h a hidegtől is,de sajnos mindig küzdöttem a problémával...

Nem tudom a nemedet,én nő vagyok. A gondom,h bármilyen izzadásgátlót vettem,amint hozzászokott a bőröm,a hónaljam mindig nedves lett,még télen is. Nem voltam büdi vagy ilyesmi,de elég zavaró volt,h esetleg látszik a ruhámon.

Eddig kb.2 hetente váltogattam a golyós dezodorokat,de most találtam golyós Rexona Maximum protection-t. Eddig azt hittem,csak stiftben létezik,azt meg nem szeretem. A lényeg,h ez nagyon bevált,csak ajánlani tudom. A legnagyobb hőségben is szárazon tart és a ruhán sem hagy semmilyen foltot.

Viszont az izzadásnak számos más oka is lehet. Ne adj' Isten betegség vagy stressz..

Mindenesetre,egy próbát megér.

2019. aug. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hidegben azert annyira nem, de mar kamasz korom ota nagyon izzados fajta vagyok. Egy fel oras - oras mozgas alatt szerintem 1-2 liternyi folyadekot siman ki izzadok magambol, mert utana kb. csavarni lehet az izzadsagot a ruhaimbol.


En is sokfajta izzadasgatlot kiprobaltam mar, de egyik sem hasznalt igazan.

2019. aug. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia.. én sajnos igen, mozognom se kell ahhoz, hogy látszódjon a póló hónalj részénél.

Nekem az exodor vált be, egyéb dezodorokat csak az illatuk miatt használom. :D

2019. aug. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én inkább hidegBEN is izzadok.


A tél úgy szokott kinézni, hogy az utcán jól érzem magam, a villamoson melegem van, attól, hogy átmelegedtem, immáron a villamos után az utcán is melegem lesz.

Amíg az irodaházban az irodáig érek, igyekszem levenni a sálat is.

Bent meg olyan erősen fel van fűtve, hogy pólóban kellemetlen érzés, mások meg pulcsiban ülnek. Pedig volt bent hőmérő (hosszú sztori, de sejthetitek...) és 25-26 fok simán van.


Hazafelé ugyanaz, utcán jól vagyok, villamoson melegem van.



Volt, hogy a kondiban, ujjatlanban, amikor olyan gyakorlatot végeztem, hogy emeltem a karomat, hát éreztem magamon "illatot"... Még a gyakorlatok elején, tehát nem a konditól.


Hót ciki, reggel zuhanyozva, friss ruhában, dezodort használva megyek el és lám mégis. Télen.


Mondjuk magánál a teremnél is izzadhatok sorbanállás közben..

2019. aug. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amíg rendbe nem rakattam a TSH szintem és a vérnyomásom, sokkal rosszabb volt a helyzet. Most is izzadós vagyok, de már nem olyan extrém módon.
2019. aug. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jelen.

Bár most egész jó, kihajítottam a szemétbe a dezodorjaimat, amiket egész nap kentem-kentem, és semmit nem értek... (maximum sebesre marták a bőröm), jelenleg reggelente bekenem a hónaljam egy pici aloe vera géllel, ha az megszáradt, akkor megy rá egy kevéske 100% természetes krémdezodor, és estig jó vagyok vele, 1-2-szer megizzadok picit, de semmi szaga nincs.

2019. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Amikor valaki a hidegben is izzad, vagy akár csak a tenyere mindig vizes, az lehet akár vegetatív neurózis. (Pszichés eredetű hyperhidrosis)

De izzadhatsz te:

- Pajzsmirigy-túlműködés - hyperthyreosistól,

- hormonális problémáktól

Semmiképp nem normális, valami betegséget jelez.

Nem a dezodor a megoldás, hanem a megfelelő orvos.

2019. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy egészségügyi probléma áll mögötte. Meg hát amúgy sem vagyunk egyformák. Én a fagyosszentek közé tartozom inkább és csak akkor izzadok, ha már extrém hőség van. Nyáron is csak a nagy kánikulákban. Mondjuk, nem is iszom sokat.
2019. szept. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nagyon izzadós emberek nagy része napjainkban:

Stressz, nyomás által van.


Ideje változtatni, ha legbelül tisztában vagy ezzel.


Nekem 21éves koromig ez volt a gond, de olyan szinten, hogy télen a csípőmig is folyt a nónom izzadsága...


Kiléptem saját utamra s karriert/jövőt építettem, stabil életem lett s nincs ilyen gondom se.

2019. okt. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!