Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vékony lányokat miért...

A vékony lányokat miért szólják meg mindig?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon vékonyka alkatú vagyok. Engem nagyon zavar hogy akárhányszor megyek a pàrom családjához mindig van valaki aki megjegyzi mennyire sovány vagyok, és hogy üljek le azonnal enni.(nem szeretek náluk enni). Mikor meg közlöm hogy nem, nem vagyok éhes mindjárt piszkálnak hogy ezért vagyok ilyen sovány.. Úgy érzem lassan ki fog csúszni a számon egy igen kemény le osztás. Pedig nem szokásom velük szemben.
2019. aug. 16. 10:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Bunkók, ne foglalkozz velük. Már ha a párod nem ilyen. Ha ő is ilyen, el kell gondolkoznod, hogy van-e jövője ennek a kapcsolatnak.
2019. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
15%
Párod nem áll ki melletted?
2019. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
47%
Nem leosztani kell, hanem udvariasan megmondani, hogy genetikailag ilyen vagy, jól érzed így magad, és nem szeretnéd, ha ez a jövőben téma lenne. Legközelebb pedig, ha kérdést írsz ki magadról, ne általánosíts!
2019. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ja, mellesleg a duci lányokat nem merik meg kèrdezni hogy nem -e szeretne fogyòzni. Mert ugye csak a ducikra nem szabad a testsúllyal kapcsolatban megjegyzést tenni.. Nekünk csontiknak meg el kell fogadni mi nem vesszük fel a sértéseket..
2019. aug. 16. 10:36
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Jó kérdés. 2 éve volt az egyetemi gyakorlatom. Elég vékony voltam, de nem tudtam hízni. 47 kg voltam a 162 cm-hez. A gyakorlati helyen a főnökasszony folyamatosan azt mondta nekem, össze vagyok szakadva, illetve sértegetett. Az egyik beosztott is folyamatosan azt hangoztatta, hogy egy csontkollekció vagyok, és ő nem szereti a vékony lányokat. Mondjuk egy szóval nem mondtam, hogy tetszeni akarnék neki, szóval nem értettem ezt a megnyilvánulást. Egyetemen is sokan bántottak emiatt. Pedig ettem rendesen mindent. Szüleim is vékonyak, logikus ha nem vagyok 100 kg. Rengeteget sírtam. Úgy voltam vele már, hogy hízlaljanak fel hormonokkal vagy történjen valami mert nem bírom lelkileg. Tavaly híztam,bár nem tettem semmi különöset érte. Jelenleg 54 kg vagyok. Még mindig kapok bántásokat, de jól érzem magam a bőrömben jelenleg. Viszont volt aki azért szólt most be, hogy nagy lett a fenekem. Értitek ti ezt az emberi gonoszságot? És tényleg igaz, hogy a duciknak nem szabad említeni sem, hogy kövérek. Bár egyébként sem szokásom senkit megbántani, hiszen nem tudhatjuk, hogy mi miatt kövér vagy sovány valaki...

Bocsi a hosszú kommentért. Ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel.

24N

2019. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
43%

Osztom.

Ha valakin van mit fogni, vagy esetleg túl sok is, juj de ne merjen senki szólni miatta!

De ha valaki vékony, hát őt nyugodtan lehet cukkolni vele. Egész elemében tették is. Zörögnek a csontjaid, de kicsi vagy jaj de cuki (inkább lekezelően, mintsem kedvesen, meg amúgy se vagyok stílusra cuki, szóval csak felb asz), elfúj az első szél, egyél rendesen stb. Eszek. Eleget. Akkor meg azért kapok, hogy hogyan fér belém ennyi kaja? Aztán megkapom én férfiaktól is, hogy hízzak, holott közel tökéletes alkatom van, pont közepén a bmi, van mellem és seggem, még egy pici hasam is, a combom a méreteimhez képest ideálisak. Összességében rendben vagyok, legalábbis ha a jelenlegi fölé megyek súlyban, akkor belem lesz meg tokám, a többi nem nő.

Aki beszól a súlyom miatt, azt általában elküldöm a fenébe. Nyilván a beszólástól, az illető személyéről és a szándékától is függ, hogy keményen vagy csak viccesen teszem, de sose hagyom magam. Nekem megfelel így, és azért nem a cukkolók vannak többségben, hanem akik egyetértenek velem.

2019. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
*életemben elemében helyett. Rühes autocorrect.
2019. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%
Én is 162/47 vagyok. Sportolok, így nem nézek ki rosszul. Soha nem kaptam beszólása az alkatomra.
2019. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
Mindig azt ekézzük, amire irigykedünk.
2019. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát a párom is vékony, de őt nem szekálják. Nekem meg persze nem előtte teszik a megjegyzéseket. Nektek hogy sikerült hízni egy keveset? Tényleg már én is teljesen ki vagyok borulva. :( 162/44
2019. aug. 16. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!