Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mi hajt előre? Vannak...

Titeket mi hajt előre? Vannak terveitek? Ha igen mik azok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

igen vannak terveim

elég komoly céljaim vannak hosszútávon, 14 éves koromban elkezdtem valamit ami eléggé kinőtte magát nálam és haladok tovább a megvalósításában, már évek óta tanulok és a mellék szálak miatt elég jól alakul minden más téren is

2019. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos nincsenek, csak vegetálok. Néha még felbuzognak bennem az álmaim, de a kishitűség, demotiváltság mindig kedvem szegi. Meg tudnék csinálni egy csomó mindent. Erőm teljében vagyok, vannak lehetőségek is, rengeteg potenciál van bennem, érzem és tudom is.

Egyszerűen csak nem látom értelmét semminek és csak elvesztegetem az életem, saját magam.

De hát valakinek negatív példának is kell lennie, nem? :)

2019. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

A tervek egyre inkább álmokká degradálódnak, de vannak.

Kis lakást kis házra cserélni, garázzsal, a mostani autómat hobbi autóva nyilvánítani és egy második, munkábajárós autót megengedni magamnak.

2019. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Többnyire magas egó, kompetitív személyiségem, maximalitásom plusz az a gyönyörű érzés, amit érzek amikor nekem van igazam vagy pár rosszakarómnak az elvárásait meghazuttolom.


2. Igen, vannak.


3. Egyetem bejezése, magánvállalkozáson felfejlesztése, fitness model kinézetre kigyurjam magamat (most úgy edzek és eszek mint egy testépítő már egy éve plusz előtte éveken át edzettem). Ezek a nagyobb célok, de van rengeteg kicsi még.

2019. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Munkahelyváltás, és a meglévő képesítés alkalmazása a vágyam.
2019. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!