Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú létemre (22/f) nem szerete...

Fiú létemre (22/f) nem szeretem a sört, utálom a focit, és egy kukkot nem értek az autókhoz. Ez olyan nagy baj?

Figyelt kérdés

Mindig azt kérdezik, hogy fiú vagy egyáltalán? Nem vagy meleg? (Nem, nem vagyok, 100%-ban hetero vagyok)

Milyen fiú vagy te?

(Ami azt illeti, szinte semmilyen alkoholt nem iszom. Nagy ritkán (kb 1-2 havonta egyszer) megiszok egy cidert azt ennyi. Sört azért nem szeretem, mert keserű. Bort se szeretem, nekem még az "édes" bor is száraz. A tömény alkoholok kaparják a torkom, stb. Ha nagy ritkán megsizok valamit, akkor csak cidert, mert az finom nem édes, nem keserű, nem száraz, nem érzem rajta az alkohol ízét, és alkohol szagú sem leszek utána. Ekkor is jönnek a kérdések: "Cidert? Azt a csajok isszák!" Most ez olyan baj? Meg az, hogy utálom a focit, az autókhoz meg egy kukkot nem értek?

Ezek miért lennének bajok? Persze a fiúk/férfiak (én még fiúnak gondolom magam) 99%-a (legalábbis akiket én ismerek) szeretik a sört, értenek, még ha nem is nagyon, az autókhoz, és ha nem is feltétlenül rajonganak a fociért (1-2 igen), mindenképpen figyelemmel kísérik, a legtöbbnek kedvenc csapata is van.

Engem abszolút hidegen hagy a foci, a sor, meg az autók.

Velem lenne a baj?



2019. aug. 17. 15:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Biológiailag hibás lennék? Mert a sör, foci, autók tipikus férfi jellemvonások.
2019. aug. 17. 15:27
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Álomférfi!😍😀😀 jó vagy így!24L
2019. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!!! Egyáltalán nem baj!

Én is pont ilyen vagyok, mindig is ilyen voltam férfiként.

A foci számomra dögunalom, kivéve azt, amikor a meccs végén jól megverik a bírót :D azt egész álló nap elnézném!

A sör íze elképesztően vissztaszító számomra, inkább maradok az üdítőknél. Háromszor ittam sört idáig: először, utoljára, és soha többet.

Az autókkal kapcsolatban hajlandó vagyok elismerni, hogy kellenek, de nem kéne saját. Van jogosítványom, de nem szeretek vezetni. Nekem a kerékpár bőségesen jó arra a távolságra, ahova megyek, ráadásul az enyém, a Hajnali Szél igen gyors is.

A szabadidőt inkább hasznos dolgokkal töltöm: grafikázás, idegen nyelv, zeneszerzés, írás, és ilyesmik.

2019. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a sztereotípiákon alapuló beszólogatásokat én is megkaptam, csak én a női változatot. Szard le. Mit izgat mások véleménye? Ha tanácsot nem kérnél tőlük, a véleményük se zavarjon.

A kocsi specifikus téma, és nem hiszem hogy a férfiak 99%a értene hozzá. A foci egy sport, apám se csípi. Esetleg a VBt nézi meg, de a vízilabdát messze jobban szereti.

A sör meg ízlés dolga. Habár hozzá kell tennem, én se szerettem sokáig a sört pont azért, amit írsz. Aztán kóstoltam olyat, ami nem volt keserű és megszerettem. A cidert meg szerettem egy darabig, most meg már nem innám szívesen. Úgyhogy ez is egyéni ízlés kérdése.

Akik ez alapján azt mondják, nem vagy férfi, azok durván felszínes és valószínűleg nem is túl intelligens emberek. Kit érdekel hát, mit gondolnak?

2019. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek más az ízlése és az érdeklődési köre, hobbija. nem kell mások véleményét nézni, hanem a saját életed éld boldogan
2019. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Meleg vagyok, szeretem a sört, a foci annyira nem érdekel, de az autókhoz azért konyítok valamennyire műszaki szinten is. Szerintem hülyeség ezen túlagyalni. :D
2019. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Sok férfit nem érdekelnek ezek. Azt viszont nem írtad, hogy érdekel-e valami. Ha pl. egész nap my little pony-t nézel akkor lehet, hogy azért kérdezik.
2019. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Akkor mit szeretsz?

Otthon elkötögetsz egy sálat, vagy csak pletykázol?

2019. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 ******?! ***** válasza:
39%
Ó, milyen mély problémák! És akkor mi van, ha nem szereted az alkoholt és nem érdekel a foci? De naplót azért szeretsz írni, nem igaz? Végül is ez is az, nem?
2019. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm dettó ilyen, gyönyörű barátnője van. Mellé vékony és érdekli az öltözködés, stílus. Szerinted hányszor szóltak be neki?

Sok tahó. :(

Nekem is, én nőben vagyok olyan, hogy "fiús" dolgok érdekelnek, főleg nők szóltak be eddig, meg idősebb bácsik. De már kaptam olyan megjegyzést is, hogy aki nem jár nő létére "körmöshöz" az igénytelen. Hihetetlen.

Teljesen idióta emberek léteznek. Meg ez a pálinka mánia. Barátom és én sem szeretjük a pálinkát. Teljes ledöbbenés szokott lenni bulikon, meg tukmálás. Mert hogy magyar ember pálinkát iszik. Engem meg a hideg is kiráz tőle.

Ja és barátom is szereti a cidert, és hasonló italokat.

Férfias jelenség. Nem ezen múlik.

Piszkálni akarnak csak és a saját "férfiasságukat" bizonygatni.

2019. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!