Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik teljesen eletmodot...

Akik teljesen eletmodot valtottak milyen volt a kezdet?

Figyelt kérdés

Szeretnek egeszsegesen elni ami alatt nem a paleo etrendet stb ertem.


Sajnos most sok a cigi, energiaital, a rohanas, vekony vagyok es nem szeretek enni gyakran kimerul a dolog fagyasztott kajakban.


Nehany gyenge probalkozom volt de altalaban minden folytatodott ugy ahogyan elkezdodott.


Nincsenek (még) egeszsegugyi problemaim a verkep is jo szokott lenni csunyanak sem erzem magam, de tudom hogy sokaig nem mehet igy.


Nektek hogy sikerult, milyen volt a kezdet?


2019. aug. 17. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt vesz, mert igazabol finomakat eszem. Kuszkusz, csirke, tojasrantotta, joghurtok. Rengeteg egeszseges es finom etel van:) nem nehez szerintem, de ez emberfuggo. Ket het utan mar sokkal konnyebb.
2019. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha úgy gondolsz az egészre, hogy mennyi mindent meg kell vonnod magadtól, és milyen rossz lesz, mert te ehhez az életmódhoz vagy hozzászokva, és amúgy is unalmas ételeket fogsz enni, akkor nagyon nehéz lesz.

Ha próbálsz úgy rátekinteni, mint egy kihívásra, és új lehetőségek, ételek és ízek felfedezésére, meg alapból arra, hogy mennyivel jobban fogod magad érezni, akkor könnyebb lesz.


Ne úgy gondolkozz, hogy egy csomó mindent ki kell dobnod az étrendedből/életedből, hanem hogy mennyi új dolog van, amikkel ezeket a rossz szokásokat vagy ételeket helyettesítheted.

Egyáltalán nem nehéz finomakat enni, viszont az tény, hogy több időt kell mad a konyhában eltölteni.


Nekem amúgy a sajtot volt a legnehezebb feladni, meg a kézműves hamburgereket :D

Mármint szoktam enni most is ezeket, de jóval ritkábban, mint előtte.

2019. aug. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beiratkoztam edzésre, így köteleztem magamat a sportra, és elkezdtem elutasítani minden ételt és italt, és magamnak oldom meg ezeket a dolgokat.
2019. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!