Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zaklatnak, eléggé félek mi a...

Zaklatnak, eléggé félek mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nos ez egy elég hosszú story lesz.

KB egy éve ismerek egy fiút. Haverom haverja lényegtelen. Ugye én beszélgettem vele meg minden mert mégis haverom haverja nem akartam vele rosszban lenni meg amugysem szeretek rosszban lenni senkivel. És kb fél éve oda jotott a dolog hogy belém szeretett én finoman visszautasitottam. Többször is finoman! De odáig fajult a dolog hogy elkezdtett zaklatni. Telefonon, iskolában ajándékokat hagyott, kifigyelte hogy mikor megyek suliba és a pályaudvaron ott várt. Ezek előtt én letiltottam. Utána a haverjain keresztül kezdett el üzengetni nekem. Őket is letiltottam. A haverom aki által ismerem őt teljesen mellém áll a dologban és már nem beszél a zaklatómmal és már nincsenek is jóban finoman szólva. A napokban Facebookon borítóképének kirakta az ő születési dátumát meg az enyémet és közötte egy szivecske meg a csillagjegyem (???)

Ez mar eléggé beteg...

Az összes helyről letiltottam ahonnan lehetett.

Azt tudni kell hogy magányosan él egy konténerben, szülei meghaltak. Szóval lehet hogy ezért van valami baj a fejével. Tudom tudom... Rég a rendőrségen lenne az ügy helye de nagyon szeretném ezt elkerülni. Haverom mondta hogy elég beteg dolgokra képes. Pl egyszer egy nálam 2 évvel fiatalabb lányt hazáig követett mert bele is szerelmes volt.. Azt mondta haverom ha tudna hol lakom simán felgyujtana a házunk..

Meg elméletileg van hozzáférése a DarkWebhez is. Ja és az eszközei is megvannak ahhoz hogy fel tudja törni a facebookom vagy feltörje a gépem. Nagyon félek van valami tippetek hogy mit tehetnek? Szüleim tudnak róla...

16/L



2019. aug. 18. 00:55
1 2
 1/17 Breast ***** válasza:
4%

Mondd el a szüleidnek.


A facebookot, gépet nem olyan könnyű egy konténerből feltörni ha nem autista jelszót adsz meg.

2019. aug. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudják a szüleim leirtam. És nagyon hosszú jelszóm van mindenhova
2019. aug. 18. 01:02
 3/17 Vree ***** válasza:
100%
A feljelentés annyiból jó ötlet, hogy a rendőrség úgyse biztos, higy bármit is tesz ennyi miatt, de ha jegyzőkönyvbe veszik a bejelentésedet, az már további zaklatás esetén előzménynek minősül, nyoma van, és így komolyabban vehetnek ha rendőri/jogi lépéseket kell tenned.
2019. aug. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a legutolsó jelentkezése óta eltelt kb 2 hét és így nem merek bemenni a rendőrségre mert félek hogy nem vesznek komolyan. Csak nagyon félek tőle. Már telefonon a szüleim is beszéltek vele hogy ha nem áll le akkor rendőrségi ügy lesz belőle. Es így se all le. Paranoiás vagyok kissé. Nem merek utcára menni. Voltak meg para huzasai..
2019. aug. 18. 01:15
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves, hogy konténerben él? Hogy lehet egyáltalán, hogy konténerben él?
2019. aug. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
22 éves. Fogalmam sincs hogy lehet de képet is küldött róla többször...
2019. aug. 18. 01:28
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Oh, hát az elég szép korkülönbség azért. Ezzel is lehet mit kezdeni, ha jogi lépésekről van szó, hisz te még kiskorú vagy, ő meg nem. Mármint szerintem, de majd egy expert kijavít.
2019. aug. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nincs túl késő? Mert mint mondtam az utolsó lépése óta eltelt 2 hét.
2019. aug. 18. 01:39
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
16 éves a srác? 18 vagyok, én egy lányt megvédenék, muta' hol a konténer vezess oda, oda megyek pisztollyal meglátjuk mennyire gyújtogat majd a hülyegyerek :D
2019. aug. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok 16 a pali meg 22
2019. aug. 18. 01:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!