Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Talán tényleg...

Miért van ez? Talán tényleg depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Többször is depressziósnak neveztek, megkérdezték hogy depressziós vagyok e.

Én ezeket a 'tüneteket' tapasztaltam magamon az utóbbi időben.

-belső üresség érzés

-kedvetlenség

-energiahiány

-belső nyugtalanság

-koncentrációzavarok

-szorongás és bűntudat

-önbizalomhiány

-bezárkózás

-alvászavarok, álmatlanság

-testsúlyváltozás [én esetemben fogyás]

-szédülés

-szívdobogásérzés

Nem hinném, hogy depressziós vagyok, de azért jó lenne tudni hogy ki mit gondol erről.



2019. aug. 18. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem igen. Ez kb mind igaz rám is, ki kell mondani. Nem szégyen ez.. kivéve mikor a fejedhez vágják hogy kösd fel magad. De már hozzá szoktam.. Ha kiadnád magadból itt vagyok... 18f
2019. aug. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha depis lennél valszeg nem ketelkednel abban, hogy az vagy e vagy sem. A depresszió nagyon, de nagyon kemény.
2019. aug. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló tüneteim vannak, De én sem vagyok az, mások szerint, talán jobb lenne kikérni pszichológus véleményét, hogy biztos választ tudj.
2019. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Tipikus tünetei az áteresztő bél szindrómának. Felborult a bélflórád, a gombák és rossz bacik vették át annak a mintegy 2 kg baktériumnak a helyét, ami a beleidben tenné a dolgát. Ezeknek az idegen élősködőknek az anyagcseréjétől gyulladásba jön a vékonybél fala, apró lyukak keletkeznek rajta, melyeken keresztül emésztetlen fehérje molekulák kerülnek a véráramba. Testszerte apró gyulladások lépnek fel, és okozzák a fenti tüneteket.
2019. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet testi és lelki eredetű. Az elsőhöz nem tudok hozzászólni (mert nem vagyok orvos), a másodiknál talán egy kissé jobban. Lehet időleges, alkalmi, meg hosszabb távú. Azt több helyen olvastam, hogy gyakran egész régi problémák törnek fel az ember lelkében megmagyarázhatatlan szituációkban. Talán érdemes átgondolni egy szabad délután, hogy vannak-e feldolgozatlan problémák, megoldatlan nehézségek, amelyeket az ember korábban elfojtott. (Vallásos emberek számára vannak külön kontemplációs könyvek ókori, középkori egyházi íróktól, de lehet, hogy neked ez nem lenne megfelelő.) Tapasztaltabb emberek véleménye nekem többször segített, mert olyan szempontból tudták vizsgálni a problémát, amely nekem eszembe sem jutott. Ha nagyon komoly a probléma, léteznek pszichoterápiás gyakorlatok, ahol egy orvosi végzettségű szakemberrel és más, hasonló problémákkal küzdő emberektől lehet tanácsot kérni.
2019. aug. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!