Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval,nem olyan rég megismerkedtem egy sráccal a neten, és nagyon sok közös van bennünk. Sokat szoktunk chatelni, napi 4-5 órát is. És nemtudom megmagyarázni, de elkezdem hozzá vonzódni. (Nem láttuk még egymást és nem találkoztunk.) Mindkettőnk bi. Ilyen létezik, hogy valakibe a tulajdonságai alapján tetszik meg? Illetve ez normális?



2019. aug. 18. 05:07
 1/3 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Igen, normális, de az élő találkozás ettől függetlenül lehet jobb vagy rosszabb is. Én is így jöttem össze feleségemmel :)
2019. aug. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Uhm hát előben találkozni nem hiszem hogy fogunk,a távolság miatt.

Köszi a választ. ^^

2019. aug. 18. 08:21
 3/3 anonim válasza:
Van, hogy vonzódunk valakihez a stílusa, a gondolkodása vagy pusztán a személyisége miatt. Nem csak testi tulajdonságok vonzhatnak minket. Nem nagy ügy.
2019. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!