Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudtok nekem jó vicceket írni?

Tudtok nekem jó vicceket írni?

Figyelt kérdés
Amit úgy elő lehet venni egy társaságban,és úgy csattan a végén
2019. aug. 18. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Az életem. Csattanok én jó párszor.
2019. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Öreg házaspár ül csendben a templomban az éjféli mise alatt. Odasúgja az asszony a férjének:

- Az előbb szellentettem egy csendeset, most mit csináljak?

Az öreg visszasúg:

- Cseréld ki az elemeket a hallókészülékedben.

2019. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

* Mikor van igazán hideg? Amikor a jegesmedve is szívatóval indul.

* Az öreg székelyhez egy újságíró látogat le falura, hogy riportot készítsen kisiskolások részére.

- Kérem mondja el egy napját!

- Hát édes fiam, reggel felkelek, megeszek egy fél oldal szalonnát. Megiszok rá 4-5 pálinkát...

- Na de bátyám, ezt így nem lehet, mondja inkább hogy könyvet olvas.

- Jól van fiam. Tehát felkelek reggel, megeszek egy fél oldal szalonnát. Elolvasok 4-5 könyvet, aztán addig dolgozok kinn a szántón, amíg olyannyira megnő a tudásszomjam, hogy 5-6 könyvet ismét el kell olvasnom. Bele is szédülök a sok olvasásba, ezért lefekszem, pihenek egyet. Mikor felébredek, megeszek egy jó nagy darab csülköt 1 vekni kenyérrel. Ebéd után elmegyek a könyvtárba. A Pista már rendszerint ott vár. Együtt elolvasunk vagy 12-t, egészen addig, amíg a könyvtár bezár. Utána meg átmegyünk a Józsihoz, mert neki meg nyomdája van!

* Igor és Szása vesznek egy üveg vodkát.

Igor:

- Most a hátam mögé teszem a vodkát, és ha eltalálod, melyik kezemben van, akkor megisszuk, ha nem, akkor összetörjük és leszokunk. Na, melyik kezemben van?

Szása:

- Bal!

Igor:

- Gondolkozz, Szása! Gondolkozz!

2019. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon népszerű leszel, ha ezeket a vicceket “csak úgy előveszed a társaságban”
2019. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, biztosnagyonnépszerű akarok lenni,szóval jöhet még :))))
2019. aug. 18. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Mibe hal bele a kannibál asszony?

- Szájára vette a falu.

2019. aug. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!