Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi idióta?

Miért van ennyi idióta?

Figyelt kérdés

Anyámat a munkahelyén kérdezgették,hogy van-e már pasim. Azt mondta nincs,2 éve. Erre a sok nyomorult nő ezt kérdezi már tőle : leszbikus a lányod????

Miért kell rögtön leszbinek titulálni? Mi bajuk ezeknek??? 24N


2019. aug. 18. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz az ilyenekkel
2019. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból semmi közük hozzá, de a reakciójuk alapján amúgy is agyhalottak azért kár időt pazarolni rájuk.
2019. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 en is ugyanezt mondtam anyamnak, erre kioktatott,hogy ez az allapot hogy egy nő 24 évesen szingli tenyleg r.hadt gáz...
2019. aug. 18. 19:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem gaz, ne hallgass anyukadra, es az elettelen munkatarsaira sem.
2019. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az anyák ilyenek. Az enyém szerint aki gyerektelen, az k urva, ezért azt híreszteli, hogy azért nincs gyerekem, mert meddő vagyok. Szerintem lépj túl rajta, és legyél majd másmilyen szülő.
2019. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne foglalkozz velük, nincs ebben semmi gáz. :)
2019. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát,engem is lebµziztak mert 38 évesen egyedül élek.Az emberek rosszindulatúak.Ha nem a társadalmi normák,elvárások szerint élsz,rögtön megbélyegeznek úgy,hogy fogalmuk sincs az életedről.
2019. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

24 evesen es akarmikor jogod van szinglinek lenni. Semmi kozuk hozza,miert vagy az. Undorito ,amikor munkahelyen vajkalnak a maganeletetekben. Semmi kozuk hozza. Anyad is hulye.

Minel elobb koltozz el .

2019. aug. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!