Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nárcisztikus baráti...

Egy nárcisztikus baráti kapcsolat után normálisak az öngyilkossági gondolatok?

Figyelt kérdés
Még most is folytatja a zaklatást és folyamatosan hazugságokat terjeszt rólam. Már az öngyilkosságra is gondoltam.
2019. aug. 19. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Inkább a gyilkossági gondolatok a normálisak.

Na uccu irány a Rendőrség és jelentsd fel a zaklatót! Miért kell ezt mondani?

2019. aug. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem tudom bizonyítani és direkt így csinálja. Mellesleg ha ő ártatlannak mondja magát akkor én nekem lesz rosszabb. Tanúkat is talál akik az ő igazsága mellett állnak.
2019. aug. 19. 07:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Állj már a sarkadra, ezt csak magadnak meséled be.

Amikor a zsaruk faggatják az embert és eskü alatt kellene vallani hazugságot, senki nem fog kiállni érte. Szóban bármit meg lehet ígérni, egy lefolytatott eljárás teljesen más. Legyen nálad diktafon hogy felvedd a zaklatást, legyen hívásrögzítő a telefonodon ami rögzít minden beszélgetést, ments el minden írott bizonyítékot és készíts róluk képernyőmentést, majd nyomtasd ki.

Ha összegyűlt egy kis anyag, irány a Rendőrség.

Mi az hogy te ölöd meg magad, míg a zaklató éli világát? Hozd el neki a földi poklot minél hamarabb hogy megtudja, rossz emberrel szórakozott.

De ne add ki előre a kártyáidat, szóval ne értesítsd a felvételekről és a feljelentésről. Hadd gyűljön ellene az anyag. Amikor majd az arcába olvassa a nyomozó az ellene gyűjtött anyagot, ő fog az öngyilkosságra gondolni. Keményen!

2019. aug. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. A nárcisztius - a valódi - elszívja az összes energiádat, de úgy, hogy a végén valóban öngyilkossági gondolataid vannak. A hazugságokkal nem kell foglalkozni, de a zaklatás ellen jó volna, ha hathatósan védekeznél. Le kell tiltani a telefont, mindent.
2019. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!