Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire igaz hogy egy nárcisz...

Mennyire igaz hogy egy nárcisztikus pszichopata csak lelki szemetesként használja az embereket?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen típus is a pszichopata és a nárcisztikus mellett. Folyton sajnáltatja magát,és közben pedig kihasznál másokat. Saját magát feltünteti áldozatnak és hogy ő az akit csak kihasználtak. Ti találkoztatok már ilyennel?
2019. aug. 19. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Persze. Vele élek.

Nagy színészek is.

2019. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen igaz. Nem kell pszichopatának lenni, elég a síma nárcizmus is. Az is csak használ és kihasznál, és nemcsak lelki szemetesként, hanem a létező minden más módon.

Valamennyit időnként visszaad, amikor azt hiszed, hogy törődik veled, és te is fontos vagy a számára, de csak annyit, addig és azért, hogy még erősebben magához láncoljon.

2019. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én nem így jellemezném. Nekincsak saját maga számít, a te akaratod döntéseid, nem. Nem beszélget, hanem ordibál. Képes kis dolgokon őrjöngeni, meg ütni. Sosem kér bocsántpt és bán meg. Igen, néha kedves, de ez csak a látszat.

Igen, szemetesnek használja az embert (párját). Csak a saját hülyesége, érveket nem hallgat meg... Meg amit behalucinál az úgy van. Akivel én voltam, az simán képes lett volna halálra verni is. Utána persze, ő semmit nem csinált, te provokáltad ki, megérdemeleted, ezt kellett tennie. Meg még magát sajnáltatja, meg benned kellt bűntudatot, mert egy hülyeség miatt megverte a párját. Depresszióba kerget és azt akarja, hogy magadat okold. Meg "mit műceltél, mit tettél velem, mekkora szemét vahy", miközben ő ütött, ahol látott a semmiért. Azt szokta, hogy kitalál dolgokat, hogy bedrogoztam magam, meg részeg voltam (nonszensz) és ezt mondja másoknak is. Igyekszik magát jó színben feltüntetni és amikor oda kerül a sor, akkor ne higgyenek neked. Ő nem fog hallgatni, meg magátnostorozni csendben. Csakis a saját hülyesége,meg amit elképzel, akkor úgy kell csinálni, mindent parancsra. Eltávolít a barátaidtól és utána mondja, hogy "veled senki sem áll szóba, csak én vagyok neked". Meg ha téged bánt valaki, vagy rossz szót szól, akkor felhozza és azért is téged szid.

2019. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!