Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy beszélgetek...

Miért van az hogy beszélgetek itt emberekkel hosszú ideig nagy nehezen megadják elérhetőségeiket és én megfutamodom?

Figyelt kérdés
Nem érzem magamat alkalmasnak vagy nem is tudom?
2019. aug. 19. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen elérhetőségeket adnak meg?
2019. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer itt megadott nekem valaki egy elérhetőséget. Kicsit gyanús volt hogy nincsen profilképe. Aztán egy idő után lelépett. A facebookját pedig törölte. Ne bízz meg itt senkiben. Senkinek se adj meg semmilyen információt.
2019. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én itt párszor beszélgettem emberekkel, max. harmadik levélig jutottam el, mert beszartam, félek emberek felé nyitni. :D Pedig már idősebb vagyok.

Ráadásul érdekes emberek voltak.

2019. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán mégsem volt olyan jó az a beszélgetés. Nekem van innen 2-3-4 éves ismeretségem is. Akikkel mai napig tartjuk a kapcsolatot.
2019. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1* már az első levélváltásnál valaki kért volna képet, nem mentem bele, erre én voltam a rossz. Más esetben 4-6 levélváltás esetében történt elérhetőségcsere, és szerencsére nem lett problémás az eset. Ki kell alakulnia egy megbízhatósági szintnek, hogy a másikban valóban megbízok, nem át×ós, stb.

Első körre nem szabad ilyen jellegű infókat kiadni senkinek senki felé sem! A másik meghogy itt valóban sok fura személy van...

2019. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!