Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valami jó recepted a...

Van valami jó recepted a boldogsághoz?

Figyelt kérdés
Középkorú, átlagos férfi vagyok. Nagy karrierem, családom nincs. Valami okosságot, gondolatot szeretnék, amit alkalmazva boldogabb lehetnék. Italt, drogot, és vallást ne javasoljatok, próbáltam, nem jöttek be. Köszönöm!

2019. aug. 19. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Cukor, só, és minden mi jó.
2019. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Mozgás, mozgás és mozgás minden mennyiségben. Ital, drog és vallás hétvégén kis mennyiségben nem árt (ha a sok sporttól elfáradnál). :)
2019. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ramos ökle ***** válasza:
90%

Szerintem nincs recept. Mindenki mástól lesz boldog.

Amikor éppen nem csinálsz semmit, gondolkodj rajta, h mi tenne boldoggá. Ha megvan, akkor pedig csinálj olyasmit, ami elvezet a célodhoz.

Amúgy általánosan bejöhet, ha aktív vagy, nem otthon ülsz, hanem keresed a lehetőségeket, élményeket, embereket.

Az is jó, ha a szokásos korlátokat eldobod, azaz nem hagyod, h a kormány/szomszéd/újságok/mittomén mondja meg, h mi a helyes és jó, mi kell neked.

2019. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó egészség és célok. Némi pénz sem árt, de azt mondják, az nem kell.
2019. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a család az ami meghozza az életed fűszerességét. Kicsit édes, sós, néhol csípős... és ez a tökéletes benne.

Sok sikert kívánok! ;)

2019. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sacher torta. Finom. De ha magad készited el, el is kápráztathatsz pár nőt.
2019. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
2-es: (nem kötekedni akarok, teljesen komolyan kérdezem) Kit tesz boldoggá a sport? Sportoltam sokáig, de csak lehúzott. Fáradtság, stressz, faxomkivanazegésszel-érzés. Utána csak azt vártam, hogy beleájuljak az ágyba. Valakit az izzadás boldoggá tesz? Furák vagytok, emberek.
2019. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
jelen, engem boldoggá tesz a sport. a neked megfelelő sportot kell megtalálni, pl. síelni, boxolni én sem szeretnék.
2019. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pupusz ***** válasza:
100%
Olyan emberek társasága, akikkel jól érzed magad, jókat beszélgettek, nevettek, kikapcsolódtok. Egy hozzád illő társ. Hobbi, ami örömet okoz, amiben elmerülhetsz. Az ítélkezés, indulatok, harag elkerülése, békesség, nyugalom. Ha már uncsi a nyugalom, akkor mozgalmasabb kikapcsolódás, társaságban, vagy párral, pár jelölttel.
2019. aug. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is boldoggá tesz a sport, minden edzés után vigyorogva megyek haza. Egyszer pedig egy depressziós jellegű kiborulás után a hosszútávfutás tett újra emberré. Egészen pontosan úgy, hogy épp bőgtem a kanapén, aztán felálltam és úgy ahogyan voltam kifutottam az utcára, és addig futottam amíg bírtam. Onnantól kezdve minden nap futottam. Ma már nem tudok futni sajnos, de más sportot űzök, és eskü hogy ez tart észnél. Szóval +1 a sportnak.
2019. aug. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!