Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántanak az emberek...

Miért bántanak az emberek egyetlen kép miatt?

Figyelt kérdés
Körülbelül évente egyszer szoktam megosztani képet, most a külföldi nyaralásunkról raktam ki képet, és kaptam pár negatív megjegyzést. Most tényleg bűn évben egyszer elmenni külföldre, és megosztani róla az élményeket? Akkor mégis mire van a Facebook hírfolyama?
2019. aug. 19. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mi volt az a negatív megjegyzés? Feltételezem normális képet tettél ki
2019. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
De jó neked. Irigyek rád. Én örülnék annak ha kapnék valami negatív véleményt másoktól de hát meg az sem kapok. Olyan tökéletesnek érezném magamat hogy csak na. Mivan ezekkel? Pedig követtem el már pár hibát simán utálhatnának.
2019. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen negatív megjegyzést lehet kapni egy nyaralós képre, amit facebookon a családtagjaiddal, ismerőseiddel és állítólagos barátaiddal osztasz meg? Komolyan érdekelne. Írj példát, mert ezt nem hiszem el.

Ha ilyesmit írtál, hogy "spanyolba vagyunk", akkor jogos a negativitás.

2019. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom poénból odaírták, hogy "de jól megy", ez a hülye pitsa meg túlreagálta.
2019. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Most divat lett utálni azokat akik nyaralni mennek és ezt nem félnek megosztani másokkal.
2019. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki hate kommentet ír nekem, tiltom.
2019. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért a cigánykodás nem csak bőrszín alapján működik. Ezek a keresetlen szavak csak olajat tesznek a tűzre és magatokat égetitek vele.
2019. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki bántott és mivel? Vagy beszéld meg velük hogy mi a bajuk, vagy hagyd a fenébe. Én azért szoktam utazós képeket kirakni, mert 1-1 út után csomóan kifejezetten leszidnak, ha nem rakok ki semmit. Én azért a horvát tengerpartnál távolabbi és extrémebb helyekre szoktam menni, de soha senkitől nem kaptam még negatív visszajelzést. Sőt a hónapokig Ázsiában vagy Dél-Amerikában héderelő ismerőseim sem, ahogy látom.
2019. aug. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
#9 pont nem, ha olyan ismerőseid vannak akik ezen a szinten vannak akkor egyáltalán nem, és igen, #8 nagyon sok mindent kihagytam, pl. "Kapjá szívrákot te magyarkutya/magyarkoporso/csicskamagyar. "
2019. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a szöveggel magadról állítasz ki bizonyítványt. Nem az ismerőseidről.
2019. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!