Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek a gimnáziumtól, mit tegyek?

Félek a gimnáziumtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok még felkészülve a váltásra,az egész életem minden pontja megfog változni, félek az osztály társaimtól,a tanáraimtól,a több órás közlekedéstől,mindentől igazából ami az új sulimmal kapcsolatos. Eddig egész életemben az osztályomban mindig az az antiszociális ember voltam a saját kis barátaimmal,itt meg már a gólyanapon alkoholt hoztak és másnap házibulit szerveztek ami eléggé új számomra,es félek ha nem társulok akkor ugyanúgy kivülálló leszek.

Van bárkinek bármi tanácsa? Kérek mindenkit hogy normális kommenteket,és köszönöm aki rászánta magát hogy ezt elolvasta és hozzá is szól.



2019. aug. 20. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy félsz, mivel egy új helyzetbe kerülsz. Csak hagyd a dolgokat történni, nem kell görcsölni. Figyeld meg, a középiskolai évek alatt fogsz legtöbbet változni, felnőtté válni.
2019. aug. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is készülj fel arra, hogy valószínűleg lesznek olyan személyek akiknek nem fogsz bejönni.

Ez nem baj, szrd le őket.


Szépen lassan megfogod szokni az új környezetet és találsz majd hasonló érdeklődésű embereket mint amilyen te vagy.

2019. aug. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy könnyen megközelíthető, nyitott és humoros. Ússz egy kicsit az árral, aztán ha összességében nem tetszenek a programok, udvariasan utasítsd őket vissza a későbbiekben. Légy önazonos, tehát ha nincs különösen jó indokod kamuzni, mondj igazat, ha kérdeznek. Mondjuk ha áskálódó, hátba szúrós, komplexusos ember vagy, inkább ne legyél önazonos :D Ne legyél szarfej, ennyi. Mindenki átesik ezen amúgy, de csak az "engem nem szeret senki, különc vagyok" mentalitású emberek lesznek valóban különcök, meg azok, akik büdösek :D
2019. aug. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne félj!


Azt írtad, hogy eddig is voltak barátaid. Akkor a gimiben miért ne lehetnének? Nálunk mindenkinek megvan a saját baráti köre, igen, még az antiszociálisabb lánynak is.

Gólyatáborba hozzánk is csempésztek be alkoholt, nem ittam, ahogyan mások sem.

Lesznek olyanok, akiket nem fogsz kedvelni és fordítva, de olyanok is lesznek, akikkel jó barátokká válhattok.


Pár tanács:

Sose tegyél olyat, amit te nem szeretnél.

Légy nyitott az ismerkedésre.

Kezdeményezz te is.

Légy önmagad.

Legyél könnyed, mert nincs mitől félned (ezt tudatosítsd magadban).


Sok sikert!


18/L

2019. aug. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom hogy az egész osztály olyan hogy csak az alkohol meg a bulizás körül forog minden, szóval emiatt nem aggódnék. Természetes hogy egy új környezetben tart attól az ember hogy kikkel fog összeismerkedni. De ezzel bőven nem te leszel az egyetlen. Érdemes mindenkinek adni egy esélyt, sokféle programra elmész, ki fog alakulni hogy kikkel érzed jól magad.
2019. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!