Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a kijelent...

Mit gondoltok erről a kijelentésről?

Figyelt kérdés
"Egy nő inkább megy haza egyedül mint a második helyzettel."

2019. aug. 20. 06:11
1 2
 1/16 Pupusz ***** válasza:
91%
Nem minden esetben igaz ez a kijelentés. Nem vagyunk egyformák.
2019. aug. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nőként célzom meg az első helyet, nem a másiktól várom el. Csak a lúzer nőknek kell a győztes, mert ők azt nem képesek maguknak elérni.
2019. aug. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Legjobb társaság is lehet saját magunk. Mondjuk ez a kijelentés nem csak nőkkel kapcsolatban hangozhat el.

Második helyzet alatt te mit értesz?

2019. aug. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem helyezettel akar lenni. Gondolom arra akar kilyukadni a bombanőa vagy a nő utáló még nem tudom megmondani hogy melyik hogy a nőknek csak a legjobb pasi kell.
2019. aug. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Értelmezés kérdése. Ha úgy vesszük, hogy inkább van valaki egyedül, mint hogy azért legyen valakije, hogy ne legyen egyedül, úgy teljesen korrekt.
2019. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mint a nőkről szóló kijelentések 100%a, ez is értelmetlen hülyeség.
2019. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ma már nem állja meg a helyét, sok esetben a 10. helyezett is jó, csak ne legyen egyedül. A kapcsolatfüggőség sokkal jellemzőbb, mint régebben szerintem.
2019. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6:

Vagy a nőkről és a férfiakról szóló kijelentések mind hülyeségek, vagy egyik sem az. Amúgy igazából akkor gondolom nem lenne hülyeség valami, ha dicséret lenne, de a kritika alapból hülyeség.

2019. aug. 20. 12:36
 9/16 anonim ***** válasza:
Néha a második a legjobb, hidd el jelenleg én vagyok a második, és mégis überelem az elsőt ;) 26/f
2019. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8 Ez dicséret is lehet, csak attól függ, hogy honnan nézzük. ¯\_(ツ)_/¯


És igen, mindegyik kijelentés hülyeség, a dicséret is. (oke a biológiara vonatkozó kijelentések nyilván nem hulyesegek)


Végtelenül beszukult gondolkodása van annak aki a népesség felét be akarja skatulyázni holmi sértődött, alaptalan kijelentés alapján. Éppen elég utolsó csicska luzer férfinak van párja ahhoz, hogy egyértelmű legyen, hogy a nőknek nem csak a legjobbak kellenek. Aki csak egy napot eltölt ezen a bolygón, annak ez nyilvánvaló. Bár ha elvakit frusztráltság, akkor gondolom nem.

2019. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!